website statistics
Jump to content

Kvalifikacije Pariz 2024 (Hrvatska) Road to Paris 2024


Rafoo
 Share

Recommended Posts

6 hours ago, Super Mario said:

Da, i Dodig će ispast iz top 10 nakon poraza u RG tako da je prilično izvjesno da nećemo imat 2 muška para u tenisu.

Jedino ako Varassori sa Bolelijem prođe sljedeće kolo 

Ali ako i Pavić prođe u slj.kolo ide u top 10

Link to comment
Share on other sites

Ako Dodig izgubi Top 10 upitno je hoćemo li uopće imati par. Sa Cilicem neće upast zbog Marinovog renkinga, a ustali su upitni za nastup. 
 

u tom scenariju bi otpao i mix par, jer tu mogu nastupati samo oni koji su upali u singlu ili paru. 

Link to comment
Share on other sites

Baš nekako tužno kako smo se ugasili......gledam već preko 16 sati ništa nije objavljeno. Naši sportaši u teškoj defanzivi.

Još manje od 2000 kvota je ostalo.

Pokoji atletičar, ovaj dečko u skokovima u vodu, tenisači, košarkaši, Ranteš biciklizam, možda Malobabić u stolnom tenisu po kvoti....i to je to uz ove koji su već unutra.

 

Previše premalo, rekao bih. Iznenađenja više nema gdje biti. Iako još ima šanse u streličarstvu i modernom petoboju, al to bi bio ludi razvoj situacije.

Jesam preskočio ili zaboravio nešto ili nekog?

 

Link to comment
Share on other sites

On 6/5/2024 at 12:43 AM, prso1000 said:

Ako Dodig izgubi Top 10 upitno je hoćemo li uopće imati par. Sa Cilicem neće upast zbog Marinovog renkinga, a ustali su upitni za nastup. 
 

u tom scenariju bi otpao i mix par, jer tu mogu nastupati samo oni koji su upali u singlu ili paru. 

Čilić može koristiti protected ranking koji je sigurno unutar top 100, tako da pitanje je samo koji je cutoff i koji točno ranking koristi.

 

Al u najgorem slučaju igrat će Pavićem.

Link to comment
Share on other sites

On 6/5/2024 at 5:39 PM, Petar1973 said:

Baš nekako tužno kako smo se ugasili......gledam već preko 16 sati ništa nije objavljeno. Naši sportaši u teškoj defanzivi.

Još manje od 2000 kvota je ostalo.

Pokoji atletičar, ovaj dečko u skokovima u vodu, tenisači, košarkaši, Ranteš biciklizam, možda Malobabić u stolnom tenisu po kvoti....i to je to uz ove koji su već unutra.

 

Previše premalo, rekao bih. Iznenađenja više nema gdje biti. Iako još ima šanse u streličarstvu i modernom petoboju, al to bi bio ludi razvoj situacije.

Jesam preskočio ili zaboravio nešto ili nekog?

 

Puljiz sa malom šansom, Gorsa možda ima malu šansu za realokaciju. 
 

Mislim da Nevescanin neće dobit kvotu. 
jedna plivačica sigurno dobiva kvotu, vjerovatno Blažević na 200m prsno. U plivanju EP u Beogradu je zadnja šansa, iako trenutno ne vidim nikog ko bi mogao do kvote: male šanse za Kajtaz, Pavalic, Blažević, Jankovića i Mogica. Ali sumnjam da mogu do A norme. 
 

u atletiki Tolj i Kolak sa dobrim šansama. Marković i Koscak možda i Ceko imaju još šanse, ali teško.  Greguric je mislim bez izgleda u medjuvremenu. Male šanse za Vuković. 
 

Rantes će valjda upast. Malobabic je mislim sigurna. 
 

Strelicarstvo teoretski moguće ali teško. 
Košarka bez izgleda. 
 

u tenisu je samo Vekic sigurna. Martic bi trebala upast, Coric isto ako bude htio igrat. Čilić bi mogao upast ako bude koristio PR. U dublu zavisi sve od kombinacija. 

 

znaci u idealnom scenariju 48 bez ekipnih sportova. U Tokiju ih je bilo 47. 
 

Realno je 44 po meni. Trenutno imamo 31 potvrđenu kvotu (bez juda i dvi ekipe) 
 

Dodao bih još: 

3 u judu ,  1 u plivanju, 3 u atletiki, 1 u bmx, 1 u stolnom tenisu, 4 u tenisu. 
 

 


 

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, prso1000 said:

Puljiz sa malom šansom, Gorsa možda ima malu šansu za realokaciju. 
 

Mislim da Nevescanin neće dobit kvotu. 
jedna plivačica sigurno dobiva kvotu, vjerovatno Blažević na 200m prsno. U plivanju EP u Beogradu je zadnja šansa, iako trenutno ne vidim nikog ko bi mogao do kvote: male šanse za Kajtaz, Pavalic, Blažević, Jankovića i Mogica. Ali sumnjam da mogu do A norme. 
 

u atletiki Tolj i Kolak sa dobrim šansama. Marković i Koscak možda i Ceko imaju još šanse, ali teško.  Greguric je mislim bez izgleda u medjuvremenu. Male šanse za Vuković. 
 

Rantes će valjda upast. Malobabic je mislim sigurna. 
 

Strelicarstvo teoretski moguće ali teško. 
Košarka bez izgleda. 
 

u tenisu je samo Vekic sigurna. Martic bi trebala upast, Coric isto ako bude htio igrat. Čilić bi mogao upast ako bude koristio PR. U dublu zavisi sve od kombinacija. 

 

znaci u idealnom scenariju 48 bez ekipnih sportova. U Tokiju ih je bilo 47. 
 

Realno je 44 po meni. Trenutno imamo 31 potvrđenu kvotu (bez juda i dvi ekipe) 
 

Dodao bih još: 

3 u judu ,  1 u plivanju, 3 u atletiki, 1 u bmx, 1 u stolnom tenisu, 4 u tenisu. 
 

 


 

 

Gorša nema šanse za relokaciju jer je sad i richter ispred njega tako da ništa od toga, Pavić danas ako dobije ide u top 10 tako da bi onda imali dva para (ako će htjeti).

Arapović i Malobabić jučer ispali u Zagrebu u 1.kolo , Malobabić bi trebala preko rankinga , Arapović ne.

Čorić je 4ti ispod crte, Vekić i Martić su unutra. Čilić ima osiguranu kvotu preko PR ali sumnjam da će igrati(možda parove u scenariju današnje pobjede Pavića pa da imamo dva para ili da jednostavno Pavić nece na OI iako sumnjam ipak brane zlato vjerujem da će skupa Pavić i Mektić igrat)

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...