website statistics
Jump to content

Kvalifikacije Pariz 2024 (Hrvatska) Road to Paris 2024


Rafoo
 Share

Recommended Posts

Stigo je službeni ranking za Judo, naravno podložno promjenama

Zlatko Kumrić unutra putem kontitalne

Matić unutra

Krišto unutra 

Puljiz zasad nije

Pavić jako blizu 

Vuković isto nije daleko 

Svakako potencijal za LA

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rafoo said:

Stigo je službeni ranking za Judo, naravno podložno promjenama

Zlatko Kumrić unutra putem kontitalne

Matić unutra

Krišto unutra 

Puljiz zasad nije

Pavić jako blizu 

Vuković isto nije daleko 

Svakako potencijal za LA

Puljiz trenutno nije unutra, jer za Kiribati i muskarac i zena imaju 10 bodova, ako ostanu izjednaceni, sto mislim da nece, IJF bi donio odluku kome dodijeliti kvotu (naravno u tom scenariju isla bi zeni, sto je lose za Puljiz)

Trenutno su dvi kvote realokirane, ali momentalno su 3 slobodne. 

 

Za Puljiz i dalje vrijedi ono sto sam pisao na prethodno stranici, ovisi o muskoj kategoriji do 73kg, pa o Ocenaiji i njihovim kontinentalnim kvotama. 

Link to comment
Share on other sites

Zanimljiva situacija u tenisu 

Jana Fett trenutno na 118.mjestu, pobjedom u slj.kolu bi došla na 106.mjesto,i tu bi se trebala zatvarati mjesta oko 100-110 mjesta odprilike 

Martić i Vekić unutra

Kod muških Čorić opasno visi na 86 mjestu,ali to bi trebalo biti dovoljno

U parovima Dodig na rubu

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Za Matic trenutno zdrijed izgleda grozno za Pariz. Mislim da ce bit jos nesto promjena do Pariza jer ce se brisati neki rezultati do pocetka OI. 

Ali ako ostane ovako mislim da ce tesko do finala. 

 

Izgleda da ce biti prva nositeljica. U prvom kolu slobodna. 

U1/8 otvoren zdrijeb, ali valjalo bi izbjec Taimazovu iz Rusije. Od nje je izgubila za broncu u Tokiju. 

Isto Polling iz Italije i Coughlin iz Australije bi bile los zdrijeb. Ostale bi bile mislim ok.

 

U 1/4 Finale Tsunoda (ESP), protiv nje ima omjer 4-3, ali sve su borbe bile guste, jedna cak 15 minuta, koju je Matic onda izgubila. Ne EP u trvanju je Matic pobijedila. u 1/2 Finale onda van Dijke (NED) ili Niizoe (JAP), nije moglo gore. Van Dijke je dobila na EP, prije toga se dugo nisu borile, ali nizozemka je odlicna. Ali Japanka je veci problem, protiv nje ima omjer 1-6!

u drugoj polovici su Grkinja, Pollers (AUT), Gahie (FRA) i Butterkeit (GER).  

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
7 minutes ago, Rafoo said:

Zanimljiva situacija u tenisu 

Jana Fett trenutno na 118.mjestu, pobjedom u slj.kolu bi došla na 106.mjesto,i tu bi se trebala zatvarati mjesta oko 100-110 mjesta odprilike 

Martić i Vekić unutra

Kod muških Čorić opasno visi na 86 mjestu,ali to bi trebalo biti dovoljno

U parovima Dodig na rubu

 

 

 

Za Dodiga je pitanje s kim ce igrati? Ako bi igrao npr za Pavicem, i ne treba biti medju 10, sigurno ulaze. 

ali pitanje da li Pavic ili Mektic uopce zele igrati. Ako ne, onda Dodig nema partnera. 

Edited by prso1000
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, prso1000 said:

Za Dodiga je pitanje s kim ce igrati? Ako bi igrao npr za Pavicem, i ne treba biti medju 10, sigurno ulaze. 

ali pitanje da li Pavic ili Mektic uopce zele igrati. Ako ne, onda Dodig nema partnera. 

Ako ce bit u prvih 10,nadam se da oce, zasto ne probat sa Čorićem kad vec ostali nisu za

Link to comment
Share on other sites

Donna i Dodig igraju miks na Roland Garrosu tako da je očekivat da je to ta kombinacija za Pariz. Šteta, mislim da bi Dodig/Martić bili dosta jači par.

 

Ako Dodig ostane u top 10 onda on može birat partnera, ali sve ide prema tome da će tu kombinacija biti Dodig/Pavić i to će nam biti jedini par.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...