website statistics
Jump to content

Kvalifikacije Pariz 2024 (Hrvatska) Road to Paris 2024


Rafoo
 Share

Recommended Posts

Posted (edited)
1 hour ago, Petar1973 said:

Pobjeda Arapović 4:2.

 

Nisam baš skužio kako se križaju dalje. Po nekim mojim shvaćanjima trebala bi ići na portugalku Shao, ali mi se čini da je to prejaka protivnica za ovu fazu natjecanja s obzirom da je bila prva u grupi.

Ide direktno u 1/8 finala i igra protiv pobjednice dvoboja izmedju druge u grupi G i K , tako sam ja shvatio 

Protiv portugalke ne moze igrati ona ce biti u donjem zdrijebu. 

Edited by Duki1994
Link to comment
Share on other sites

Da, vidio sam kasnije. Ne bi bilo ni logično da ide na portugalku. Sada je u dobroj situaciji.

Malobabić je isto dobila. Ona će imati jedan meč prije nego uđe u osminu finala.

 

Obje su konkurentne. Šta je odlično.

 

Držimo palčeve Rantešu i sestrama Jurković.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Malobabić igra u 12:00 sati protiv luksemburžanke De Nutte koja je 32. mjesto na europskoj rang listi. Malobabić je 24.

Ako pobijedi ide na britanku Tin Tin Ho koja je 37. mjesto. Taj meč bi se igrao u 16 sati. Ako bi dobila oba meča, ušla bi među 8.

 

Arapović koja je 28. igra protiv pobjednice dvoboja Mischek iz Austrije (41.) i ukrajinke Brateyko (27.). Njen meč je u 15,10 sati.

Već tom pobjedom Hana bi ušla među 8.

 

Malobabić bi u četvrtfinalu mogla ići na Jieni Shao iz Portugala koja je 11. u Europi i to bi bio prilično težak zadatak.

Arapović bi pobjedom u osmini išla ili na Vivarelli iz Italije (49.), Potu iz Mađarske (22.), al najvjerojatnije na portugalku Yu koja je 12.

 

Dakle, naše djevojke će trebat rješavat portugalke za prolaz u polufinale koje je u biti finale. A one su i najviše rangirane stolnotenisačice na turniru. Stvarno je trebalo imat sreće pa da se tako poklopi. 

Druga šansa je u subotu popodne i nedjelju, ukoliko bude trebalo.

Edited by Petar1973
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Ranteš 10.ti u kvalifikacijama, prošao je u finale koje je sutra

Malobabić izgubila glatko 

Trap kvalifikacije euro: Cernogoraz 49/50 (ima kvotu od prije)  Glasnovic 48/50 Ravalico 47/50, danas 3 serije sutra jos 2 i finale  , najbolji osvaja kvotu 

Edited by Duki1994
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
2 minutes ago, Petar1973 said:

to je kvota?

Treba biti ukupno medju šest (maks. 2 po naciji) ukupno nakon dva natjecanja. 
 

mozda mu bude dovoljno i peto mjesto sa zadnjeg SP ovisno ko bude medju 6. 

Edited by prso1000
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

U repasažu kvalifikacija u stolnom tenisu Ivana Malobabić (24.) igra u 14,40 protiv Brateyko iz Ukrajine(27. ranking), nju je jučer pobjedila Hana Arapović u drugom krugu.

 

Ako prođe, ide na Shao (12. ranking) iz Portugala i to se igra danas u 18 sati. Ako bi to prošla sutra bi je čekale još dvije runde. Znači ona treba dobit 4 meča za kvotu. Teška misija

 

Hana Arapović (28.) je slobodna u prvom krugu, a u drugom igra u 18,50 protiv španjolke Zhang (47. ranking). Ako to prođe ide na britanku Ho (37. ranking), Pesotsku iz Ukrajine (19. ranking) ili Madarasz iz Mađarske (20. ranking). S tim da Ho čeka bolju iz međusobnog susreta ukrajinke i mađarice. Ona će trebat dobit tri meča za kvotu.

 

Djevojke će trebati dignuti razinu igre ako žele ostvariti kvotu. Nadam se da će barem jedna ostati u igri za sutrašnju završnicu.

 

Home | ETTU TV

 

ovo je link gdje se dvoboji mogu gledati uživo

Edited by Petar1973
Link to comment
Share on other sites

Trap europsko prvenstvo nista od Glasnovica nece u finale tako da vrlo vjerojatno ostaje bez kvote jer i po rankingu ne stoji baš najbolje.

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...