Jump to content

Welcome to Totallympics, the home of Olympic Sports!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to other members, get your own private messenger, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Login | Create an Account

DaniSRB

Serbia National Thread

Recommended Posts

Майкл    173
1 minute ago, dareza said:

Danilovic mora da ode. Cim je on dosao na meyso predsednika Marina otisla. Slucajnost? Ne bih rekao :d

Svi znamo šta se desilo Partizanu nakon njegovog predsednikovanja. :d 

dareza    326
Just now, Майкл said:

Iako nisam fan toga, svaki napad bi trebalo da je podređen njime trima, da se ne troše previše, a da postižu poene, jer one žrtvuju svoje zdravlje i karijere igrajući (kako izgleda) unapred izgubljene utakmice... :( Ana je žrtvovala ugovor u NBA zbog ovog EP, na primer.

pa i Sonja vuce svoje povrede ceo zivot i opet najbolja. Ostale malo nju da gledaju i da se uci kako se igra bez straha. Ali ja kao da sam sve ovo ocekivao. Jos zimus sam rekao Danijeli da ce ove godini biti nekoliko debakla za timske sportove. Jbg da se spustimo malo na zemlju posle Rija. Ali bas ovoliko debakl nisam ocekivao haha

Майкл    173
4 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Posle ovog debakla u najavi Danilovic mora da vrati Marinu kako zna i ume ili da nadje nekog ko se razume u zensku kosarku!!!

Ili bar da se razume u modernu košarku, za početak :lol: Naše trenutno igraju hrkljuš, nešto slično što su muškarci igrali pod Mokom.

1 minute ago, dareza said:

Danilovic mora da ode. Cim je on dosao na meyso predsednika Marina otisla. Slucajnost? Ne bih rekao :d

Danilovic nece da ode sigurno kao sto i Maljkovic nece da ode sa mesta predsednika OKSa!!!

A Karadzic mi je trenutno iritantan isto koliko je bio i Boskovic!!:d

Майкл    173
Just now, Jesse_Pinkman) said:

Danilovic nece da ode sigurno kao sto i Maljkovic nece da ode sa mesta predsednika OKSa!!!

A Karadzic mi je trenutno iritantan isto koliko je bio i Boskovic!!:d

Bolje Maljković da je preuzeo ćerkin posao u reprezentaciji nego OKS :d Realno.

dareza    326

Sve u svemu treba nam +6 posto mi igramo pre meca Francuska-Grcka :d Ajde sad da ih vidimo.

Da li Karadzic otici pre nego sto je dosao. Da li ce reprezentativke ici na neplanirane godisnje odmore. Da li ce Radocaj ici na casove kosarke kod M. Dabovic. Da li ce neke devojke iskoristi neplanirano slobodno vreme da nauce da igraju kosarku. Itd itd.

Майкл    173
4 minutes ago, dareza said:

Sve u svemu treba nam +6 posto mi igramo pre meca Francuska-Grcka :d Ajde sad da ih vidimo.

Da li Karadzic otici pre nego sto je dosao. Da li ce reprezentativke ici na neplanirane godisnje odmore. Da li ce Radocaj ici na casove kosarke kod M. Dabovic. Da li ce neke devojke iskoristi neplanirano slobodno vreme da nauce da igraju kosarku. Itd itd.

:rofl: Da li Aleksandar Stojanović hakovao Darkov profil? 

Tamara Radočaj igra tako otkako je pamtim u reprezentaciji.

dareza    326
Just now, Майкл said:

:rofl: Da li Aleksandar Stojanović hakovao Darkov profil? 

Tamara Radočaj igra tako otkako je pamtim u reprezentaciji.

hahahahha

DaniSRB    188
1 hour ago, dareza said:

Milica je tata za ove plejmejkere :d

DaniSRB    188
Just now, ChandlerMne said:

Da li postoji šansa da ispadnemo iz A divizije? Kako igramo ne bi me čudilo.

koje A divizije? :d

dareza    326

pa u seniorskoj kosarci nema A i B divizije. Vec ima kvalifikacija za EP koje su obavezne za sve timove osim domacina :d Pocinjes ispocetka sve iako osvojis.