website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

5 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Kako?? OKS je rekao da ce iskljucivo prihvatati samo norme a ne pozivnice:mumble:

to nece biti slucaj za atletiku ja mislim. oni su pre svega mislili na b norme,a ovde nema B norma.

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

Ne pise gde,samo je rekao da uskoro pocenje sezona na otvorenom. na instagramu inace.

 

Ok, hvala! Bilo bi super da imamo neki okvirni raspored naših takmičara u ovim individualnim sportovima pre svega mislim na atletiku i plivanje..

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dareza said:

to nece biti slucaj za atletiku ja mislim. oni su pre svega mislili na b norme,a ovde nema B norma.

 

Da ali su rekli da i pozivnice ne prihvataju koliko se secam a ako ne ostvaris normu ja mislim da dobijas pozivnicu, mozda gresim ne znam:dunno:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

 

Da ali su rekli da i pozivnice ne prihvataju koliko se secam a ako ne ostvaris normu ja mislim da dobijas pozivnicu, mozda gresim ne znam:dunno:

koliko ja znam pozivnica je wild card. a to nikad necemo dobiti :d

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nenad said:

 

Ok, hvala! Bilo bi super da imamo neki okvirni raspored naših takmičara u ovim individualnim sportovima pre svega mislim na atletiku i plivanje..

Za atletiku sem maratona nece biti nista sigurno u aprilu. Tek u maju verovatno. A za plivanje svake nedelje postoje takmicenja gde mogu da se uzmu norme. Koliko ja znam Velja i Lendjer idu uskoro u Holandiju,verovatno i Caba sa njima.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...