website statistics
Jump to content

OI Pariz 2024


 Share

Recommended Posts

Otvorio sam posebne topice po danima, s dosad poznatim detaljnim rasporedima, za komentare nastupa naših natjecatelja. Uz to sam dodao i pitanja koja bi mogla biti zanimljiva u smislu predviđanja rezultata.

Link to comment
Share on other sites

Izašli su koeficijenti na jednoj stranoj kladionici za određene sportove , te je tamo situacija slijedeća:

Braća Sinković 3. favorit

Damir Martin 7.favorit

Lena Stojković 6 favorit

Ivan Šapina  5. favorit

Marko Golubić  9.ti favorit

Cernogoraz 1.favorit

Zlatko Kumrić 23.favorit

Katarina Kristo 12.favorit

Barbara Matić 1.favorit

vaterpolo Hrvatska 4.favorit

rukomet Hrvatska 5.favorit

Gabrijel Veočić 9.favorit

 

 

Uglavnom eto čisto da se previše ne nadamo za naše borce , nisu glavni favoriti osim Barbare 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Duki1994 said:

Izašli su koeficijenti na jednoj stranoj kladionici za određene sportove , te je tamo situacija slijedeća:

Braća Sinković 3. favorit

Damir Martin 7.favorit

Lena Stojković 6 favorit

Ivan Šapina  5. favorit

Marko Golubić  9.ti favorit

Cernogoraz 1.favorit

Zlatko Kumrić 23.favorit

Katarina Kristo 12.favorit

Barbara Matić 1.favorit

vaterpolo Hrvatska 4.favorit

rukomet Hrvatska 5.favorit

Gabrijel Veočić 9.favorit

 

 

Uglavnom eto čisto da se previše ne nadamo za naše borce , nisu glavni favoriti osim Barbare 

A Barbara u biti ima najteži ždrijeb od svih njih jer se od četvrtfinala bori s protivnicama s kojima nema najbolji omjer pobjeda i poraza.

Što se tiče ostalih,mislim da je Veočić malo podcijenjen,pogotovo ako u osmini finala bude išao na nekog od slabijih boksača. A četvrtfinale je jedan meč za medalju protiv svjetskog doprvaka. Dosta će ovisiti o sucima.

Što se tiče trapa,Cernogoraz je po prošlogodišnjim rezultatima super,ali ove godine nije briljirao. U streljaštvu dosta igraju ulogu i vremenski uvjeti. Primjer je Snježana Pejčić koja je srušila svjetski rekord uoči olimpijskih igara 2016. i bila glavni favorit za zlato u trostavu pa završila 11.

Katarina Krišto i Damir Martin su po meni podcijenjeni.  Krišto se u formi jako diže u zadnjih godinu dana (ako se ne varam,ima i medalju s najjačeg svjetskog turnira u Parizu),a Martin je takav sportaš da ga se nikad ne smije otpisati jer izvlači svoj maksimum.

Po pitanju vaterpolista i rukometaša,ako prođu četvrtfinale,mislim da imaju barem bronce.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, BruT06 said:

A Barbara u biti ima najteži ždrijeb od svih njih jer se od četvrtfinala bori s protivnicama s kojima nema najbolji omjer pobjeda i poraza.

Što se tiče ostalih,mislim da je Veočić malo podcijenjen,pogotovo ako u osmini finala bude išao na nekog od slabijih boksača. A četvrtfinale je jedan meč za medalju protiv svjetskog doprvaka. Dosta će ovisiti o sucima.

Što se tiče trapa,Cernogoraz je po prošlogodišnjim rezultatima super,ali ove godine nije briljirao. U streljaštvu dosta igraju ulogu i vremenski uvjeti. Primjer je Snježana Pejčić koja je srušila svjetski rekord uoči olimpijskih igara 2016. i bila glavni favorit za zlato u trostavu pa završila 11.

Katarina Krišto i Damir Martin su po meni podcijenjeni.  Krišto se u formi jako diže u zadnjih godinu dana (ako se ne varam,ima i medalju s najjačeg svjetskog turnira u Parizu),a Martin je takav sportaš da ga se nikad ne smije otpisati jer izvlači svoj maksimum.

Po pitanju vaterpolista i rukometaša,ako prođu četvrtfinale,mislim da imaju barem bronce.

Matic mislim da ide na Tsunodu u 1/4 finalu, ima pozitivan omjer , mislim 4-3 ali uvjek je bilo gusto, jednom su se borile čak 15min 

 

u polufinalu najvjerovatnije Japanka, od koje je izgubila zadnjih 6 mečeva 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Duki1994 said:

Izašli su koeficijenti na jednoj stranoj kladionici za određene sportove , te je tamo situacija slijedeća:

Braća Sinković 3. favorit

Damir Martin 7.favorit

Lena Stojković 6 favorit

Ivan Šapina  5. favorit

Marko Golubić  9.ti favorit

Cernogoraz 1.favorit

Zlatko Kumrić 23.favorit

Katarina Kristo 12.favorit

Barbara Matić 1.favorit

vaterpolo Hrvatska 4.favorit

rukomet Hrvatska 5.favorit

Gabrijel Veočić 9.favorit

 

 

Uglavnom eto čisto da se previše ne nadamo za naše borce , nisu glavni favoriti osim Barbare 

Sto se tice taekwondo donekle realna procjena, ipak mislim da Stojkovic i Sapina imaju realne izgleda za medalju. 
 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, prso1000 said:

Sto se tice taekwondo donekle realna procjena, ipak mislim da Stojkovic i Sapina imaju realne izgleda za medalju. 
 

Slazem se , ali eto vidim da većinom novinari od Stojković očekuju zlato, a ne samo medalju, već sam na par takvih članaka naletio

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Duki1994 said:

Slazem se , ali eto vidim da većinom novinari od Stojković očekuju zlato, a ne samo medalju, već sam na par takvih članaka naletio

To nije nimalo realno. Nikad se ne zna, ali mislim da ona protiv Tajlanđanke, Spanjolke i Turkinje nema šanse. Bronca je vjerovatno maksimum. I to bi bio ogroman uspjeh. Naši novinari na žalost vrlo malo znaju o ovim malim sportovima. Jest ona osvojila sve, ali u kategoriji do 46kg. Iako se 3 kila čine malo, ima tu cura koje nastupaju inače do 53kg i za glavu su veće od Stojkovic. 
 

nisu bez razloga ukinuli kategorije po kg kod kadeta i uveli kategorije po veličini, jer su razlike bile još izraženije. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...