website statistics
Jump to content

Croatia National Thread


dcro
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, ChandlerMne said:

Sada sam gledao Hukleka u polufinalu EP. Šteta što je izgubio od Rusa jer je realno bio bolji. On i Kamenjašević još imaju šansu za medalje. Kvalitetni su obojica, Hrvatska sa njima može da ima odlične rvače u budućnosti.

Huklek,etlinger,starčevic,janečić svi imaju sanse 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafoo said:

Mozda cak i lizatovic

Na njega sam i zaboravio. I on je dobar.

Za Tokio postoji solidna baza rvaca,svi oni mi mogli da se kvalifikuju,s tim da Bozo ima kvalitet da se kvalifikuje preko SP. Ostali bi mogli preko turnira.

 

Link to comment
Share on other sites

Grand Prix Marrakech

Samo su prijavljeni nastupi Družete i Kumrića

Za tjedan dana je grand slam u Ekatinburgu

Prijavljeni Družeta,Kumrić,Matić

Nez zas nema djevojaka u kat +78

Dok za GP Tbilisi koji pocinje za 14 dana prijavljeni su Družeta,Kumrić,Matić,Šutalo,Marinić,Prodan,Ljuba

 

Link to comment
Share on other sites

Sad gledam kako je bilo u riu.npr za zenski double par je bio 24.sa single ranka i 56 sa double ranka

Pa mislim da bi mi mogli imat double par.npr sad je vekic 24 u singlu a jurak 46 u dublu..jel zna neko bolje objasnit jel jurak ima sanse

Link to comment
Share on other sites

On 28/02/2019 at 16:44, prso1000 said:

https://www.has.hr/index.php/vijesti/2977-matea-parlov-istrcala-maraton-u-sevilli-za-2-32-43

 

Iako norme jos nisu objavljene Matea Parlov je vjerovatno ispunila normu ovim rezultatom

 

Parlov ipak nema normu. IAAF je danas objavio sve norme, i prilično su brutalne. 

U ženskom maratonu treba 2,29 trčati. 

Trenutno vidim samo troje naših koji bi mogli u Tokio preko norme: Perkovic, Zunic i Kolak. Možda Vlašić (ako se stvarno vrati). 

Ostali će morati pokušati  preko renkinga. 

Norme vaze od 1.1.2019 za maraton i hodanje i 10km. Sve ostale discipline počinju 01.05.2019

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...