website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Evo da napisem sta ocekujem od timskih sportova ove godine.

 

Kosarka: Muska selekcija ocekujem negde borbu za medalje, sad koliko je realno to ne znam. Zavisi od tima. Od zenskih tima ne ocekujem vise od 1/4.

Odbojka: Naravno kvalifikacija na SP se podrazumeva. Za Ep ocekujem ajde borbe za medalje. Sa jednim ali za oba tima.

Vaterpolo: Od muskog tima medalja na Sp, od zenskog da se kvalifikuju za EP

Fudbal: ocekujem kvalifikaciju za SP. To mi je najbtnije od svih timskih ove godine :d Zenski tim pocinje kvale za SP, a ne tako povoljnoj grupi. Videcemo.

Rukomet: Muskarci da se kvalifkuju za EP, a devojke za SP. Mada devojkama ce biti lagano. Muski tim mora da zapne.

 

Eto sa 3 medalje ukupno ja cu biti zadovoljan ove godine.

Link to comment
Share on other sites

Odlicno EP za nase karatiste, secam se da je neko rekao kada je karate uvrsten OI sport da mi nemamo neke karatiste, neka se javi taj?:p

Imamo 2 borbe za zlato Jovana i Marko i dve borbe za bronzu Slobodan i Sanja Cvrkota!!:yes

Slobodan ne znam kakve ambicije ima za OI ali uz njih bih dodao medju nase kandidate i Bojanu Mladezic za kate i Jelenu Milivojcevic koja je danas bila bas losa ali moze da bude jedna od nasih nada za OI!!

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Odlicno EP za nase karatiste, secam se da je neko rekao kada je karate uvrsten OI sport da mi nemamo neke karatiste, neka se javi taj?:p

Imamo 2 borbe za zlato Jovana i Marko i dve borbe za bronzu Slobodan i Sanja Cvrkota!!:yes

Slobodan ne znam kakve ambicije ima za OI ali uz njih bih dodao medju nase kandidate i Bojanu Mladezic za kate i Jelenu Milivojcevic koja je danas bila bas losa ali moze da bude jedna od nasih nada za OI!!

 

To je previse da se svi oni kvalifikuju. Jedna kvota ce biti uspeh. Samo po 7 ili 8 karatista na osnovu rang liste ide u Tokio.

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

 

To je previse da se svi oni kvalifikuju. Jedna kvota ce biti uspeh. Samo po 7 ili 8 karatista na osnovu rang liste ide u Tokio.

Ma znam nego sam napisao kandidate za OI ostali nemaju sanse, po 10 takmicara koliko sam razumeo po kateg., realno Jovana nam je najjaci kandidat!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Ma znam nego sam napisao kandidate za OI ostali nemaju sanse, po 10 takmicara koliko sam razumeo po kateg., realno Jovana nam je najjaci kandidat!! 

 

da ali smanji domacina i svetskog sampiona. Ja i mislim da ce se Jovana kvalifikovati. Ostali ce morati mnogo mnogo da se potrude.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Pa Japan bi svakako i preko rang liste uzeo kvotu jer ja mislim da u svakoj kateg imaju karatistu u top 10:p

 

za 61 ce tesko imati :( Ja navijam da imaju, ali nisam siguran

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...