website statistics
Jump to content

Welcome to Totallympics, the home of Olympic Sports!
 

Register now to gain access to all of our features. Once registered and signed in, you will be able to:

 

  • Post replies and open new threads
  • Give reputation to other members' posts
  • Get your own private messenger
  • Manage your profile

 

This message will be removed once you have signed in.

 

Sign In | Create an Account

hckosice

Slovakia National Thread | Cesta do Tokia 2020

Recommended Posts

SLOVÁCI NA EURÓPSKÝCH HRÁCH MINSK 2019

-

SLOVAK ATHLETES AT THE EUROPEAN GAMES MINSK 2019

 

minsk_2019.jpg

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

ŠPORTOVCI A ÍCH PROGRAM / ATHLETES AND THEIR SCHEDULE

 

75 Athletes

(46 + 29)

 

 

ATLETIKA / ATHLETICS 

18 (10+8)

 

M

Ján Volko (100m)

Šimon Bujna (Mixed 4x400m, Alternate for 100m)

Denis Danáč (Pursuit Relay – 400 m, Alternate for Mixed 4x400m)

Marco Adrien Drozda (110m Hurdles)

Alexander Jablokov (Pursuit Relay 800m)

Martin Kučera (Mixed 4x400m)

Lukáš Beer (High Jump)

Reserve:

Tomáš Zeman (High Jump)

Jakub Bottlik (110m Hurdles, Pursuit Relay 400m)

Patrik Dӧmӧtӧr (Pursuit Relay – 400 m)

 

W

Monika Weigertová (100m, Pursuit Relay – 200 m)

Iveta Putalová (Mixed 4x400m, Alternate for Pursuit Relay – 600m or 200m)

Alexandra Štuková (Pursuit Relay – 600 m)

Stanislava Lajčáková (100m Hurdles)

Júlia Hanuliaková (Javelin Throw)

Lucia Vadlejch (Long Jump, Alternate for 100m Hurdles and for Javelin Throw)

Reserve:

Daniela Ledecká (Mixed 4x400m and Pursuit Relay – 600m or 200m)

Jana Velďáková (Long Jump)

 

23. júna: 12:00 – 14:00 DNA miešané tímy kvalifikácia A,

25. júna: 14:00 – 16:00 DNA miešané tímy štvrťfinále E, 17:40 – 19:40 DNA miešané tímy štvrťfinále F, 20:00 – 22:00 DNA miešané tímy štvrťfinále G,

26. júna: 17:40 – 19:40 DNA miešané tímy semifinále H, 20:00 – 22:00 DNA miešané tímy semifinále I,

27. júna: 18:00 – 20:00 DNA miešané tímy finále.

 

 

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA / CANOEING SPRINT 

14 (8+6)

 

M

Csaba Zalka (K1-200m, K4-500m)

Ákos Gacsal (K1-1000m)

Peter Gelle (K2-1000m)

Adam Botek (K2-1000m)

Samuel Baláž (K4-500 m, K1-5000m)

Erik Vlček (K4-500m)

Gábor Jakubík (K4-500m)

Matej Rusnák (C1-5000m, C1-1000m)

 

W

Ivana Mládková (K1-200m, K1-500m)

Gabriela Ladičová (C1-200m)

Jessica Zatlkajová (K2-500m)

Mariana Petrušová (K2-500m)

Lucia Valová (C2-500m)

Hana Mikéciová (C2-500m)

 

25. jún: 9:00 K1 1000 m M rozjazdy, 9:21 C1 1000 m M rozjazdy, 9:43 K2 500 m Ž rozjazdy, 10:03 K2 1000 m M rozjazdy, 14:00 K1 500 m Ž rozjazdy, 14:15 K4 500 m M rozjazdy, 14:25 C2 500 m Ž rozjazdy, 15:30 K1 1000 m M semifinále, 15:44 C1 1000 m M semifinále, 15:59 K2 500 m Ž semifinále, 16:30 K2 1000 m M semifinále, 16:52 K1 500 m Ž semifinále, 17:15 C2 500 m Ž semifinále.

26. jún: 10:00 K1 1000 m M B-finále, 10:10 K1 1000 m M A-finále, 10:20 C1 1000 m M A-finále, 10:35 K2 500 m Ž A-finále, 11:15 K2 1000 m M A-finále, 14:00 K1 200 m Ž rozjazdy, 14:15 K1 200 m M rozjazdy, 14:40 C1 200 m Ž rozjazdy, 16:00 K1 200 m Ž semifinále, 16:10 K1 200 m M semifinále, 16:25 C1 200 m Ž semifinále.

27. jún: 10:00 K1 500 m Ž B-finále, 10:10 K1 500 m Ž A-finále, 10:20 K4 500 m M A-finále, 10:50 C2 500 m Ž A-finále, 14:00 K1 200 m Ž B-f

inále, 14:05 K1 200 m M B-finále, 14:10 C1 200 m Ž B-finále, 14:20 K1 200 m Ž A-finále, 14:25 K1 200 m M A-finále, 14:35 C1 200 m Ž A-finále, 16:00 C1 5000 m M finále, 16:30 K1 5000 m M finále.

 

ŠPORTOVÁ STREĽBA / SHOOTING 

10 (5+5)

 

M

Erik Varga (Trap, Mixed Trap)

Marián Kovačócy (Trap, Mixed Trap)

Juraj Tužinský (Air Pistol 10m)

Patrik Jány (Air Rifle 10m)

Matej Medveď (50m Rifle 3 Positions 3x40)

 

W

Zuzana Rehák Štefečeková (Trap, Mixed Trap)

Jana Špotáková (Trap, Mixed Trap)

Danka Barteková (Skeet)

Veronika Sýkorová (Skeet)

Martina Maršálková (Air Pistol 10m)

 

22. júna: 9:00 – 14:20 trap M a trap Ž kvalifikácia,

23. júna: 9:00 – 14:30 trap M a trap Ž kvalifikácia, 15:45 – 18:30 trap Ž finále, trap M finále, 9:15 – 12:30 vzduchová pištoľ 10 m M a vzduchová pištoľ Ž kvalifikácia, 11:30 – 14:25 finále,

24. júna: 9:15 – 12:30 vzduchová puška 10 m M kvalifikácia, 13:00 – 15:00 finále, 19:00 – 14:00 mix trap kvalifikácia, 15:45 – 17:15 mix trap finále,

26. júna: 9:45 – 12:30 ľubovoľná malokalibrovka 3x40 M kvalifikácia, 13:30 – 14:40 finále,

27. júna: 9:00 – 15:30 skeet Ž kvalifikácia, 16:45 – 19:30 skeet Ž finále.

 

BOX / BOXING 

6 (6+0)

 

M

Viliam Tankó (-60 kg)

Michal Takács (-64 kg)

Tomáš Zӧld (-69 kg)

Andrej Csemez (-75 kg)

Matúš Strnisko (-81 kg)

Dávid Michálek (-91 kg)

 

22. júna: 14:00 – 17:00 do 69 kg M a do 75 kg M 1. kolo, 18:30 – 21:30 do 60 kg M, 69 kg M a do 81 kg M 1. kolo,

23. júna: 14:00 – 17:15 do 91 kg M 1. kolo, 18:30 – 21:45 do 64 kg M 1. kolo,

24. júna: 18:30 – 20:30 do 69 kg M 2. kolo,

25. júna: 14:00 – 17:00 do 60 kg M, do 64 kg M a do 81 kg M 2. kolo, 18:30 – 20:30 do 75 kg M a do 91 kg M štvrťfinále,

26. júna: 14:00 – 17:00 do 69 kg M štvrťfinále, 18:30 – 21:30 do 60 kg M, do 64 kg M a do 81 kg M štvrťfinále,

28. júna: 14:00 – 17:30 do 60 kg M, do 69 kg M a do 81 kg semifinále, 18:30 – 22:30 do 64 kg M, do 75 kg M a do 91 kg M semifinále,

29. júna: 16:00 – 18:55 do 60 kg M finále, do 69 kg M finále, do 81 kg M finále, do 75 kg M finále, do 91 kg M finále,

30. júna: 12:00 – 15:20 do 64 kg M finále.

 

CESTNÁ CYKLISTIKA / ROAD CYCLING 

6 (5+1)

 

M

Patrik Tybor (Road Race, Individual Time Trial)

Marek Čanecký (Road Race, Individual Time Trial)

Jan Andrej Cully (Road Race)

Juraj Bellan (Road Race)

Matúš Štoček (Road Race)

 

W

Alžbeta Bačíková-Pavlendová (Road Race, Individual Time Trial) + Track Cycling

 

22. júna: 12:30 – 15:00 preteky Ž s hromadným štartom na 120 km Finále,

23. júna: 12:00 – 16:30 preteky M s hromadným štartom na 180 km Finále,

25. júna: 10:00 – 12:15 časovka Ž na 28,6 km Finále, 13:00 – 16:15 časovka M na 28,6 km Finále.

 

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA / TRACK CYCLING 

5 (3+2)

 

M

Martin Chren (Omnium)

Štefan Michalička (Scratch)

Andrej Strmiska (Points Race)

 

W

Alžbeta Bačíková-Pavlendová (Scratch, Omnium, Madison) + Road Cycling

Tereza Medveďová (Points Race, Individual Pursuit, Madison)

 

27. júna: 19:10 – 19:55 bodovacie preteky Ž finále, 19:55 – 20:20 scratch M finále,

28. júna: 19:30 – 19:50 scratch Ž finále,

29. júna: 12:05 – 12:20 omnium Ž - prvá časť, 13:15 – 13:30 druhá časť, 16:50 – 17:10 tretia časť, 19:05 – 19:35 štvrtá časť finále, 19:35 – 20:30 bodovacie preteky M finále

30. júna: 9:00 – 9:45 stíhacie preteky Ž kvalifikácia, 14:10 – 14:25 súboje o bronz a finále, 10:20 – 10:35 omnium M - prvá časť, 11:35 – 11:55 druhá časť, 14:50 – 15:10 tretia časť, 17:30 – 18:00 štvrtá časť finále, 17:00 – 17:30 madison Ž finále.

 

DŽUDO / JUDO 

5 (4+1)

 

M

Matej Poliak (-66 kg)

Filip Štancel (-81 kg)

Peter Žilka (-90 kg)

Milan Randl (-90 kg)

 

W

Viktória Majorošová (-57 kg)

 

22. júna: 10:30 – 15:40 do 66 kg M, do 57 kg Ž vyraďovacie kolá, semifinále, opravy, 17:00 – 19:10 zápasy o bronz a finále,

23. júna: 10:30 – 15:15 do 81 kg M vyraďovacie kolá, semifinále, opravy, 17:00 – 18:55 zápasy o bronz a finále,

24. júna: 10:30 – 15:15 do 90 kg M vyraďovacie kolá, semifinále, opravy, 17:00 – 19:10 zápasy o bronz a finále.

 

STOLNÝ TENIS / TABLE TENNIS 

4 (2+2)

 

M

Ľubomír Pištej (Singles, Mixed Doubles)

Wang Yang (Singles)

 

W

Barbora Balážová (Singles, Mixed Doubles)

Taťjana Kukuľková (Singles)

 

22. júna: 10:00 – 20:00 dvojhra M a dvojhra Ž 1. a 2. kolo,

23. júna: 10:00 – 11:30 miešaná štvorhra 1. kolo, 13:00 – 21:00 dvojhra M a dvojhra Ž 3. kolo,

24. júna: 10:00 – 11:30 miešaná štvohra štvrťfinále, 13:00 – 21:00 dvojhra M a dvojhra Ž 4. kolo,

25. júna: 10:00 – 12:00 miešaná štvorhra semifinále, 13:00 – 17:00 dvojhra M a dvojhra Ž štvrťfinále, 18:00 – 19:00 miešaná štvorhra o bronz, 19:00 – 20:00 miešaná štvorhra finále,

26. júna: 10:00 – 14:00 dvojhra M a dvojhra Ž semifinále, 16:00 – 17:00 dvojhra Ž o bronz, 17:00 – 18:00 dvojhra M o bronz, 18:00 – 19:00 dvojhra ž finále, 19:00 – 20:00 dvojhra M finále.

 

LUKOSTREĽBA / ARCHERY 

2 (1+1)

 

M

Vladimír Hurban jr. (Individual Recurve, Mixed Recurve)

 

W

Denisa Baránková (Individual Recurve, Mixed Recurve)

 

21. júna: 9:45 – 12:30 olympijský luk M nasadzovacie kolo, 14:45 – 17:30 olympijský luk Ž nasadzovacie kolo,

23. júna: 9:00 – 10:40 olympijský lux mix štvrfinále, 10:40 – 11:30 olympijský luk mix semifinále, 15:10 – 15:35 olympijský luk mix o bronz, 15:35 – 16:00 olympijský luk mix finále,

24. júna: 9:00 – 17:00 olympijský luk M prvé a druhé kolo eliminácie,

25. júna: 9:00 – 17:00 olympijský luk Ž prvé a druhé kolo eliminácie,

26. júna: olympijský luk Ž 9:00 – 11:00 osemfinále, 11:00 – 12:00 štvrťfinále, 12:00 – 12:30 semifinále, 15:30 – 15:45 o bronz, 15:45 – 16:00 finále,

27. júna: olympijský luk M 11:10 – 13:10 osemfinále, 13:10 – 14:10 štvrťfinále, 14:10 – 14:40 semifinále, 14:40 – 14:55 o bronz, 14:55 – 15:10 finále.

 

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA / ARTISTIC GYMNASTICS 

2 (1+1)

 

M

Slavomír Michňák (Individual All-Around, Pommel Horse, Vault, Parallel Bars, Rings, Floor Excercise, Horizontal Bar)

 

W

Chiara Bunce (Individual All-Around, Vault, Uneven Bars, Balance Beam, Floor Excercise)

 

27. júna: 13:00 – 16:00 a 17:00 – 20:00 kvalifikácia viacboja Ž, kvalifikácia viacboja M

29. júna: 14:00 – 16:30 finále viacboja Ž, finále viacboja M

30. júna: 13:00 – 16:35 finále na náradiach (Preskok, Bradlá, Kladina, Prostné) Ž, (Preskok, Bradlá, Hrazda, Prostné, Kruhy, Kôň na šírku) M.

 

BEDMINTON / BADMINTON 

1 (0+1)

 

W

Martina Repiská (Singles)

 

24. júna: 9:00 – 15:40 a 16:00 – 22:00 dvojhra Ž zápasy v skupinách,

25. júna: 9:00 – 15:40 a 16:00 – 22:00 dvojhra Ž zápasy v skupinách,

26. júna: 9:00 – 14:40 a 15:00 – 21:00 dvojhra Ž zápasy v skupinách,

27. júna: 10:00 – 15:20 dvojhra Ž zápasy o postup do štvrťfinále,

28. júna: 10:00 – 16:40 dvojhra Ž štvrťfinále,

29. júna: 10:00 – 15:40 dvojhra Ž semifinále,

30. júna: 12:00 – 16:00 dvojhra Ž finále.

 

SAMBO / SAMBO 

1 (0+1)

 

W

Silvia Reviláková (-52 kg)

 

23. júna: 10:00 – 13:59 do 52 kg Ž štvrťfinále, semifinále a opravy, 17:00 – 18:00 zápasy o bronz a finále.

 

KARATE / KARATE 

1 (0+1)

 

W

Miroslava Kopúňová (Kumite -68 kg)

 

29. júna: 10:55 – 12:19 kumite do 68 kg Ž kvalifikácia, 16:15 – 16:31 semifinále, 18:01 – 18:09 finále.

 

ZÁPASENIE VOĽNÝ ŠTÝL / WRESTLING FREESTYLE 

1 (1+0)

 

M

Akhsarbek Gulaev (-74 kg)

 

25. júna: 11:00 – 13:40 voľný štýl do 74 kg M osemfinále a štvrťfinále, 18:00 – 19:20 semifinále,

26. júna: 11:00 – 14:10 voľný štýl do 74 kg M opravy, 18:40 – 20:40 zápasy o bronz a finále.

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

Programy súťaží uvádzame v miestnom čase konania súťaží, na Slovensku je o hodinu menej.

/

Schedules are in Local Times in Minsk (In Slovakia it is 1 hour less)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLOVÁCI NA EURÓPSKÝCH HRÁCH MINSK 2019

-

SLOVAK ATHLETES AT THE EUROPEAN GAMES MINSK 2019

 

minsk_2019.jpg

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

DEŇ 0

Piatok 21.08.2019

 

PROGRAM & VÝSLEDKY / SCHEDULE & RESULTS

 

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

Otvárací Ceremoniál / Opening Ceremony

19:00 - Vlajkonosič / Flagbearer :  Juraj Tužinský (Shooting)

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LUKOSTREĽBA / ARCHERY

Olympijský luk jednotlivci M / Individual Recurve M :

 

Vladimír Hurban jr.

 

08:00 - Nasadzovacie kolo / Ranking Round

 

 

Olympijský luk jednotlivkýň Ž / Individual Recurve W :

 

Denisa Baránková

 

12:15 - Nasadzovacie kolo / Ranking Round

 

 

Olympijský luk Miešané dvojice / Mixed Recurve :

 

Vladimír Hurban jr./ Denisa Baránková

 

08:00 & 12:15 - Nasadzovacie kolo / Ranking Round

15:45 - Eliminačné kolo / 1st Round

16:10 - Osemfinále / Round of 16

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BOX / BOXING

Do 91kg M / -91 kg M :

 

Dávid Michálek

 

cca14:00 - 1. kolo / 1st Round

Dávid Michálek vs Aziz Mouhiidin (ITA)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLOVÁCI NA EURÓPSKÝCH HRÁCH MINSK 2019

-

SLOVAK ATHLETES AT THE EUROPEAN GAMES MINSK 2019

 

minsk_2019.jpg

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

DEŇ 0

Piatok 21.08.2019

 

SÚHRN / SUMMARY

 

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

Otvárací Ceremoniál / Opening Ceremony

21:00 - Vlajkonosič / Flagbearer :  Juraj Tužinský (Shooting)

 

 

64617817_2460232170688746_20090236691325

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LUKOSTREĽBA / ARCHERY

Olympijský luk jednotlivci M / Individual Recurve M :

 

 

08:00 - Nasadzovacie kolo / Ranking Round

47. Vladimír Hurban jr. 604

 

 

65385702_2460026624042634_11181031882856

 

 

Olympijský luk jednotlivkýň Ž / Individual Recurve W :

 

 

12:15 - Nasadzovacie kolo / Ranking Round

31. Denisa Baránková  615

 

 

65280997_2460026540709309_34980208370285

 

 

Olympijský luk Miešané dvojice / Mixed Recurve :

 

 

08:00 & 12:15 - Nasadzovacie kolo / Ranking Round

23. Vladimír Hurban jr./Denisa Baránková  1219

 

15:45 - Eliminačné kolo / 1st Round

Vladimír Hurban jr./Denisa Baránková - Ukraine (Yuriy Havelko/Veronika Marchenko) 

0-6

(35-37, 35-37, 37-38)

Vypadli v 1. kole / Eliminated in 1st Round

 

 

64962352_2460026490709314_87087129004133

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BOX / BOXING

Do 91kg M / -91 kg M :

 

 

cca14:00 - 1. kolo / 1st Round

Dávid Michálek vs Aziz Mouhiidin (ITA)

0-5

Vypadol v 1. kole / Eliminated in 1st Round

 

 

64620250_2460026287376001_68117842999986

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLOVÁCI NA EURÓPSKÝCH HRÁCH MINSK 2019

-

SLOVAK ATHLETES AT THE EUROPEAN GAMES MINSK 2019

 

minsk_2019.jpg

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

DEŇ 1

Sobota 22.06.2019

 

PROGRAM / SCHEDULE

 

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

ŠPORTOVÁ STREĽBA / SHOOTING

Vzduchová pištoľ miešané dvojice / Mixed Team 10m Air Pistol :

 

Juraj Tužinský / Martina Maršálková

 

07:30 - Kvalifikácia / Qualification

10:45 - Finále / Medal Matches

 

 

Trap M / Trap M :

 

Erik Varga

Marián Kovačócy

 

08:00 - Kvalifikácia 1. čásť / Qualification Day 1.

 

 

Trap Ž / Trap W :

 

Zuzana Rehák - Štefečeková

Jana Špotáková

 

08:00 - Kvalifikácia 1. čásť / Qualification Day 1.

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

STOLNÝ TENIS / TABLE TENNIS

Dvojhra M / Singles M :

 

Wang Yang

Ľubomír Pištej

 

cca17:00 - 2. kolo / 2nd Round

Ľubomír Pištej vs Hunor Szocs (ROU)

Wang Yang vs Ewout Oostwouder (NED)

 

 

Dvojhra Ž / Singles W :

 

Barbora Balážová

Tatiana Kukuľková

 

cca16:00 - 2. kolo / 2nd Round

Tatiana Kukuľková vs Sarah de Nutte (LUX)

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DŽUDO / JUDO

Do 66 kg M / -66 kg M :

 

Matej Poliak

 

cca11:03 - 2. kolo / 2nd Round

Matej Poliak vs Yarin Menaged (ISR)

cca13:30 - 3. kolo / 3rd Round

cca13:48 - štvrťfinále / Quarterfinals

cca14:30 - repasáž / Repechage

cca14:48 - semifinále / Semifinals

cca16:45 - o bronz / Bronze Medal Matches

cca16:51 - finále / Gold Medal Match

 

 

Do 57 kg Ž / -57 kg W :

 

Viktória Majorošová

 

cca10:00 - 1. kolo / 1st Round

Viktória Majorošová vs Corina Stefan (ROU)

cca13:15 - 2. kolo / 2nd Round

cca13:48 - štvrťfinále / Quarterfinals

cca14:18 - repasáž / Repechage

cca14:18 - semifinále / Semifinals

cca17:00 - o bronz / Bronze Medal Matches

cca17:06 - finále / Gold Medal Match

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CESTNÁ CYKLISTIKA / ROAD CYCLING

Cestné preteky jednotlivkýň Ž / Road Race W :

 

Alžbeta Bačíková

 

11:30 - finále (120 km) / Final (120 km)

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BOX / BOXING

Do 60 kg M / -60 kg M :

 

Viliam Tankó

 

cca17:30 - 1. kolo / 1st Round

Viliam Tankó vs Dzmitri Asanau (BLR)

 

 

Do 69 kg M / -69 kg M :

 

Tomáš Zold

 

cca13:00 - 2. kolo / 2nd Round

Tomáš Zold vs Hugo Micallef (MON)

 

 

Do 75 kg M / -75 kg M :

 

Andrej Csemez

 

cca14:00 - 2. kolo / 2nd Round

Andrej Csemez vs Arthur Beck (GER)

 

 

Do 81 kg M / -81 kg M :

 

Matúš Strnisko

 

cca19:45 - 1. kolo / 1st Round

Matúš Strnisko vs Sandro Poletan (SRB)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLOVÁCI NA EURÓPSKÝCH HRÁCH MINSK 2019

-

SLOVAK ATHLETES AT THE EUROPEAN GAMES MINSK 2019

 

minsk_2019.jpg

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

DEŇ 1

Sobota 22.06.2019

 

SÚHRN / SUMMARY

 

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

ŠPORTOVÁ STREĽBA / SHOOTING

Vzduchová pištoľ miešané dvojice / Mixed Team 10m Air Pistol :

 

 

07:30 - Kvalifikácia / Qualification

13.  Juraj Tužinský / Martina Maršálková  567

Vypadli v kvalifikácii / Eliminated in Qualification

 

tuzinsky%20marsalkova_foto%20sukup.jpg?i

 

 

Trap M / Trap M :

 

 

08:00 - Kvalifikácia 1. čásť / Qualification Day 1.

14. Marián Kovačócy  70

15. Erik Varga  70

 

kovacocy%20marian_foto%20sukup.jpg?itok=

 

65272515_2462095180502445_53944126266608

 

 

Trap Ž / Trap W :

 

 

08:00 - Kvalifikácia 1. čásť / Qualification Day 1.

4. Zuzana Rehák - Štefečeková  67

25. Jana Špotáková  60

 

rehak_stefecekova%20zuzana_foto%20sukup.

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

STOLNÝ TENIS / TABLE TENNIS

Dvojhra M / Singles M :

 

 

cca17:00 - 2. kolo / 2nd Round

Ľubomír Pištej vs Hunor Szocs (ROU)

4-3

(-5, 6, 8, 5, -2, -9, 9)

Postúpil do 3. kola / Qualified to the 3rd Round

 

Pistej%20Galica.jpg?itok=DCp16i_r

 

Wang Yang vs Ewout Oostwouder (NED)

4-0

(6, 6, 6, 3)

Postúpil do 3. kola / Qualified to the 3rd Round

 

 

 

 

Dvojhra Ž / Singles W :

 

 

cca16:00 - 2. kolo / 2nd Round

Tatiana Kukuľková vs Sarah de Nutte (LUX)

3-4

(11, 19, -8, 11, -9, -6, -7)

Vypadla v 2. kole / Eliminated in the 2nd Round

 

Kukulkova_Galica.jpg?itok=DCeAWcIU

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DŽUDO / JUDO

Do 66 kg M / -66 kg M :

 

 

cca11:03 - 2. kolo / 2nd Round

Matej Poliak vs Yarin Menaged (ISR)

0-10 

Vypadol v 2. kole / Eliminated in the 2nd Round

 

Poliak%20Galica_0.jpg?itok=03R4jdAm

 

 

Do 57 kg Ž / -57 kg W :

 

 

cca10:00 - 1. kolo / 1st Round

Viktória Majorošová vs Corina Stefan (ROU)

bez Boja / Walkover 

Vypadla v 1. kole / Eliminated in the 1st Round

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CESTNÁ CYKLISTIKA / ROAD CYCLING

Cestné preteky jednotlivkýň Ž / Road Race W :

 

 

11:30 - finále (120 km) / Final (120 km)

57. Alžbeta Bačíková  +1:23

 

Bacikova%20Galica.jpg?itok=P984FwGO

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BOX / BOXING

Do 60 kg M / -60 kg M :

 

 

cca17:30 - 1. kolo / 1st Round

Viliam Tankó vs Dzmitri Asanau (BLR)

0-5 

Vypadol v 1. kole / Eliminated in the 1st Round

 

asanau%20dzmitrij%20BLR_tanko%20viliam_f

 

 

Do 69 kg M / -69 kg M :

 

 

cca13:00 - 2. kolo / 2nd Round

Tomáš Zold vs Hugo Micallef (MON)

0-5 

Vypadol v 2. kole / Eliminated in the 2nd Round

 

micaleff%20hugo%20MON_zold%20tomas_foto%

 

 

Do 75 kg M / -75 kg M :

 

 

cca14:00 - 2. kolo / 2nd Round

Andrej Csemez vs Arthur Beck (GER)

3-2 

Postúpil do 3. kola / Qualified for the 3rd Round

 

csemez%20andrej_beck%20artur%20GER_foto%

 

 

Do 81 kg M / -81 kg M :

 

Matúš Strnisko

 

cca19:45 - 1. kolo / 1st Round

Matúš Strnisko vs Sandro Poletan (SRB)

4-1

Postúpil do 2. kola / Qualified for the 2nd Round

 

 

J2sPepBHSC7BI8nlxFaXFw.1280~Mat-Strnisko

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLOVÁCI NA EURÓPSKÝCH HRÁCH MINSK 2019

-

SLOVAK ATHLETES AT THE EUROPEAN GAMES MINSK 2019

 

minsk_2019.jpg

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

DEŇ 2

Nedeľa 23.06.2019

 

PROGRAM / SCHEDULE

 

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

ŠPORTOVÁ STREĽBA / SHOOTING

Vzduchová pištoľ M / 10m Air Pistol M :

 

Juraj Tužinský

 

08:15 - Kvalifikácia / Qualification

10:30 - Finále / Final

 

 

Vzduchová pištoľ Ž / 10m Air Pistol W :

 

Martina Maršálková

 

10:15 - Kvalifikácia / Qualification

12:30 - Finále / Final

 

 

Trap M / Trap M :

 

Erik Varga

Marián Kovačócy

 

08:00 - Kvalifikácia 2. čásť / Qualification Day 2.

16:00 - Finále / Final

 

 

Trap Ž / Trap W :

 

Zuzana Rehák - Štefečeková

Jana Špotáková

 

08:00 - Kvalifikácia 2. čásť / Qualification Day 2.

14:45 - Finále / Final

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

STOLNÝ TENIS / TABLE TENNIS

Dvojhra M / Singles M :

 

Wang Yang

Ľubomír Pištej

 

cca16:00 - 3. kolo / 3rd Round

Ľubomír Pištej vs Marcos Freitas (POR)

cca18:00 - 3. kolo / 3rd Round

Wang Yang vs Tiago Apolonia (POR)

 

 

Dvojhra Ž / Singles W :

 

Barbora Balážová

 

cca13:00 - 3. kolo / 3rd Round

Barbora Balážová vs Linda Bergstrom (SWE)

 

 

Miešaná štvorhra / Mixed Doubles :

 

Ľubomír Pištej /Barbora Balážová

 

09:00 - 1. kolo / 1st Round

Ľubomír Pištej /Barbora Balážová vs Lian Ni Xia/Luka Mladenovic (LUX)

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SAMBO / SAMBO

 

Do 52 kg Ž / -52 kg W :

 

Sylvia Reviláková

 

cca09:20 - štvrťfinále / Quarterfinals

Sylvia Reviláková vs Irene Diaz Vidal (ESP)

cca11:22 - semifinále / Semifinals

cca12:19 - repasáž / Repechage

cca16:08 - o bronz / Bronze Medal Matches

cca17:38 - finále / Gold Medal Match

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DŽUDO / JUDO

Do 81 kg M / -81 kg M :

 

Filip Štancel

 

cca10:09 - 2. kolo / 2nd Round

Filip Štancel vs Alexander Wieczerzak (GER)

cca10:57 - 3. kolo / 3rd Round

cca11:21 - štvrťfinále / Quarterfinals

cca11:30 - repasáž / Repechage

cca11:48 - semifinále / Semifinals

cca16:45 - o bronz / Bronze Medal Matches

cca16:51 - finále / Gold Medal Match

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ATLETIKA / ATHLETICS

"DNA" Miešaná súťaž / "DNA" Mixed :

 

Team Slovakia

 

11:00 - "DNA" Kvalifkácia (Skupina A) / "DNA" Qualification (Group A)

Team Slovakia

11:04 - 100m M / 100m M

Ján Volko

cca11:08 - Skok do diaľky Ž / Long Jump W

Jana Velďáková

cca11:26 - 100m Ž / 100m W

Monika Weigertová

cca11:37 - Hod oštepom Ž / Javelin Throw W

Júlia Hanuliaková

cca11:56 - Miešaná štafeta 4x400m / Mixed 4x400m Relay

Šimon Bujna/Martin Kučera/Iveta Putalová/Daniela Ledecká

cca12:12 - 110m cez prekážky M / 110m Hurdles M

Marco Adrien Drozda

cca12:17 - Skok do výšky M / High Jump M

Lukáš Beer

cca12:30 - 100m cez prekážky Ž / 100m Hurdles W

Lucia Vadlejch

cca12:50 - Miešaná stíhacia štafeta / Mixed "the Hunt" Relay

Alexander Jablokov/Denis Danáč/Alexandra Štuková/Monika Weigertová

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CESTNÁ CYKLISTIKA / ROAD CYCLING

Cestné preteky jednotlivkýň M / Road Race M :

 

Patrik Tybor

Marek Čanecký

Jan Andrej Cully

Juraj Bellan

Matúš Štoček

 

11:00 - finále (180 km) / Final (180 km)

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BOX / BOXING

Do 64 kg M / -64 kg M :

 

Michal Takács

 

cca17:30 - 1. kolo / 1st Round

Michal Takács vs James McGivern (IRL)

 

 

 

Do 75 kg M / -75 kg M :

 

Andrej Csemez

 

cca19:45 - 3. kolo / 3rd Round

Andrej Csemez vs Victor Carapcevschii (MDA)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLOVÁCI NA EURÓPSKÝCH HRÁCH MINSK 2019

-

SLOVAK ATHLETES AT THE EUROPEAN GAMES MINSK 2019

 

minsk_2019.jpg

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

DEŇ 2

Nedeľa 23.06.2019

 

SÚHRN / SUMMARY

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

STRIEBORNÁ MEDAILA / SILVER MEDAL

 

 

Ján VOLKO

 

Athletics - 100m M

 

Volko%201%20Galica.jpg?itok=-VYbYGJl

 

0 - 1 - 0

 

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

ŠPORTOVÁ STREĽBA / SHOOTING

Vzduchová pištoľ M / 10m Air Pistol M :

 

 

08:15 - Kvalifikácia / Qualification

2.  Juraj Tužinský  583

Postúpil do finále / Qualified for the Final

 

10:30 - Finále / Final

4.  Juraj Tužinský  198.5

 

Tuzinsky%202%20Svitok.jpg?itok=8CKmnztD

 

 

Vzduchová pištoľ Ž / 10m Air Pistol W :

 

 

10:15 - Kvalifikácia / Qualification

32. Martina Maršálková  553

Vypadla v kvalifikácii / Eliminated in Qualification

 

65311311_2462094880502475_43752946047532

 

 

Trap M / Trap M :

 

 

08:00 - Kvalifikácia 2. čásť / Qualification Day 2.

7. Erik Varga  118

Vypadol v kvalifikácii / Eliminated in Qualification

 

varga%20erik_foto%20sukup.jpg?itok=esogw

 

12. Marián Kovačócy  115

Vypadol v kvalifikácii / Eliminated in Qualification

 

64899481_2462095200502443_87960361267762

 

 

Trap Ž / Trap W :

 

 

08:00 - Kvalifikácia 2. čásť / Qualification Day 2.

6. Zuzana Rehák - Štefečeková  107

Postúpila do finále / Qualified for the Final

 

64851865_2462095167169113_99516562065797

 

21. Jana Špotáková  100

Vypadla v kvaifikácii / Eliminated in the Qualification

 

14:45 - Finále / Final

6. Zuzana Rehák - Štefečeková  16

 

rehak_stefecekova_foto%20sukup.jpg?itok=

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

STOLNÝ TENIS / TABLE TENNIS

Dvojhra M / Singles M :

 

 

cca16:00 - 3. kolo / 3rd Round

Ľubomír Pištej vs Marcos Freitas (POR)

1-4

(8, -6, -8, -8, -7)

Vypadla v 3. kole / Eliminated in the 3rd Round

 

64827612_2462100737168556_19453226340487

 

cca18:00 - 3. kolo / 3rd Round

Wang Yang vs Tiago Apolonia (POR)

4-1

(9, -7, 7, 6, 8)

Postúpil do 4. kola / Qualified for the 4th Round

 

Wang%20na%20web.jpg?itok=h0zrLFaS

 

 

Dvojhra Ž / Singles W :

 

 

cca13:00 - 3. kolo / 3rd Round

Barbora Balážová vs Linda Bergstrom (SWE)

0-4

(-11, -9, -8, -11)

Vypadla v 3. kole / Eliminated in the 3rd Round

 

 

Miešaná štvorhra / Mixed Doubles :

 

 

09:00 - 1. kolo / 1st Round

Ľubomír Pištej/Barbora Balážová vs Lian Ni Xia/Luka Mladenovic (LUX)

3-0

(9, 6, 15)

Postúpili do štvrťfinále / Qualified for the Quarterfinal

 

mix%20balazova%20pistej_foto%20sukup.jpg

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SAMBO / SAMBO

 

Do 52 kg Ž / -52 kg W :

 

 

cca09:20 - štvrťfinále / Quarterfinals

Sylvia Reviláková vs Irene Diaz Vidal (ESP)

0-8

Postúpila do repasáži / Qualified for the Repechage

 

cca12:19 - repasáž / Repechage

Sylvia Reviláková vs Paulina Eshanu (MDA)

DNF Reviláková

Vypadla v repasáži / Eliminated in the Repechage

 

Revilakova%20Galica%20Galica.jpg?itok=R7

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DŽUDO / JUDO

Do 81 kg M / -81 kg M :

 

 

cca10:09 - 2. kolo / 2nd Round

Filip Štancel vs Alexander Wieczerzak (GER)

Ippon

Vypadol v 2. kole / Eliminated in 2nd Round

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ATLETIKA / ATHLETICS

"DNA" Miešaná súťaž / "DNA" Mixed :

 

 

11:00 - "DNA" Kvalifikácia (Skupina A) / "DNA" Qualification (Group A)

4. Team Slovakia

Postúpilo do štvrťfinále / Qualified for the Quarterfinal

 

atleti%20foto%20Gubricky.jpg?itok=XN2KmX

 

11:04 - 100m M / 100m M

1. Ján Volko  10.38

 

Volko%202%20Galica.jpg?itok=RQnc2FAx

 

Strieborná medaila / Silver Medal

 

Volko%20Soucek_0.jpg?itok=_E_LAHEe

 

 

 

cca11:08 - Skok do diaľky Ž / Long Jump W

1. Jana Velďáková  608

 

Veldakova%20J%20Galica.jpg?itok=LqOlT0PN

 

 

cca11:26 - 100m Ž / 100m W

4. Monika Weigertová  11.99

 

 

cca11:37 - Hod oštepom Ž / Javelin Throw W

6. Júlia Hanuliaková  40.23

 

 

cca11:56 - Miešaná štafeta 4x400m / Mixed 4x400m Relay

2. Šimon Bujna/Martin Kučera/Alexandra Štuková/Daniela Ledecká  3:22.65

 

mix%20stafeta.jpg?itok=MrQvZa_M

 

cca12:12 - 110m cez prekážky M / 110m Hurdles M

6. Marco Adrien Drozda  15.49

 

65516580_2465321466846483_31719343914966

 

cca12:17 - Skok do výšky M / High Jump M

5. Lukáš Beer  208

 

65309352_2465321640179799_49928573694456

 

cca12:30 - 100m cez prekážky Ž / 100m Hurdles W

6. Lucia Vadlejch  14.17

 

cca12:50 - Miešaná stíhacia štafeta / Mixed "the Hunt" Relay

4. Alexander Jablokov/Denis Danáč/Iveta Putalová/Monika Weigertová  4:45.82

 

65442079_2465321620179801_77814332321882

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CESTNÁ CYKLISTIKA / ROAD CYCLING

Cestné preteky jednotlivkýň M / Road Race M :

 

 

11:00 - finále (180 km) / Final (180 km)

35. Matúš Štoček  +54

48. Patrik Tybor  +54

57. Marek Čanecký  +54

83. Juraj Bellan  +4:14

103. Jan Andrej Cully  +11:23

 

Cully%20vo%20veducej%20trojici.jpg?itok=

 

cyklisti%20foto%20SZC_0.jpg?itok=83i1VRM

 

Cully%201%20Galica.jpg?itok=uxW-8yF5

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BOX / BOXING

Do 64 kg M / -64 kg M :

 

 

cca17:30 - 1. kolo / 1st Round

Michal Takács vs James McGivern (IRL)

0-5

Vypadol v 1. kole / Eliminated in the 1st Round

 

Takacs_4.jpg?itok=9IHeQloh

 

 

Do 75 kg M / -75 kg M :

 

 

cca19:45 - 3. kolo / 3rd Round

Andrej Csemez vs Victor Carapcevschii (MDA)

3-2

Postúpil do štvrťfinále / Qualified for the Quarterfinal

 

65233197_1968682546566982_90215265354960

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLOVÁCI NA EURÓPSKÝCH HRÁCH MINSK 2019

-

SLOVAK ATHLETES AT THE EUROPEAN GAMES MINSK 2019

 

minsk_2019.jpg

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

DEŇ 3

Pondelok 24.06.2019

 

PROGRAM / SCHEDULE

 

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

ŠPORTOVÁ STREĽBA / SHOOTING

Vzduchová puška M / 10m Air Rifle M :

 

Patrik Jány

 

11:00 - Kvalifikácia / Qualification

13:00 - Finále / Final

 

 

Mix Trap / Mixed Team Trap :

 

Erik Varga/Zuzana Rehák - Štefečeková

Marián Kovačócy/Jana Špotáková

 

09:00 - Kvalifikácia / Qualification

14:45 - Finále / Final

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

STOLNÝ TENIS / TABLE TENNIS

Dvojhra M / Singles M :

 

Wang Yang

 

cca17:00 - 4. kolo / 4th Round

Wang Yang vs Bojan Tokic (SLO)

 

 

Miešaná štvorhra / Mixed Doubles :

 

Ľubomír Pištej/Barbora Balážová

 

09:00 - Štvrťfinále / Quarterfinal

Ľubomír Pištej/Barbora Balážová vs Alvaro Robles Martinez/Galia Dvorak (ESP)

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DŽUDO / JUDO

Do 90 kg M / -90 kg M :

 

Milan Randl

Peter Žilka

 

cca09:30 - 1. kolo / 1st Round

Peter Žilka vs Yahor Varapayeu (BLR)

cca09:57 - 2. kolo / 2nd Round

Milan Randl vs Eduard Trippel (GER)

cca10:45 - 3. kolo / 3rd Round

cca11:09 - štvrťfinále / Quarterfinals

cca11:24 - repasáž / Repechage

cca11:39 - semifinále / Semifinals

cca16:00 - o bronz / Bronze Medal Matches

cca16:06 - finále / Gold Medal Match

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LUKOSTREĽBA / ARCHERY

Olympijský luk jednotlivci M / Individual Recurve M :

 

Vladimír Hurban jr.

 

cca13:00 - 1. kolo / 1st Round

Vladimír Hurban jr. vs Daniel Castro Barcala (ESP)

cca13:30 - 2. kolo / 2nd Round

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BEDMINTON / BADMINTON

Dvojhra Ž / Singles W :

 

Martina Repiská

 

cca20:10 - Základná Skupina "B" / Preliminary Group B

Martina Repiská vs Ieva Pope (LAT)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLOVÁCI NA EURÓPSKÝCH HRÁCH MINSK 2019

-

SLOVAK ATHLETES AT THE EUROPEAN GAMES MINSK 2019

 

minsk_2019.jpg

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

DEŇ 3

Pondelok 24.06.2019

 

SÚHRN / SUMMARY

 

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

ŠPORTOVÁ STREĽBA / SHOOTING

Vzduchová puška M / 10m Air Rifle M :

 

 

11:00 - Kvalifikácia / Qualification

6. Patrik Jány  627.8

Postúpil do finále / Qualified for the Final

 

13:00 - Finále / Final

7. Patrik Jány  144.5

 

JKA_2350jany%20patrik_foto%20sukup.jpg?i

 

 

Mix Trap / Mixed Team Trap :

 

 

09:00 - Kvalifikácia / Qualification

13. Marián Kovačócy/Jana Špotáková  127

Vypadli v kvalifikácii / Eliminated in Qualification

 

JKA_2002kovacocy%20spotakova_foto%20suku

 

17. Erik Varga/Zuzana Rehák - Štefečeková  124

Vypadli v kvalifikácii / Eliminated in Qualification

 

JKA_2111varga%20rehak_stefecekova_foto%2

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

STOLNÝ TENIS / TABLE TENNIS

Dvojhra M / Singles M :

 

 

cca17:00 - 4. kolo / 4th Round

Wang Yang vs Bojan Tokic (SLO)

4-2

(-7, 7, -8, 6, 5, 8)

Postúpil do štvrťfinále / Qualified for the Quarterfinal

 

65042973_2465322660179697_77797589207922

 

 

Miešaná štvorhra / Mixed Doubles :

 

 

09:00 - Štvrťfinále / Quarterfinal

Ľubomír Pištej/Barbora Balážová vs Alvaro Robles Martinez/Galia Dvorak (ESP)

3-0

(7, 12, 5)

Postúpili do semifinále / Qualified for the Semifinal

 

balazova%20pistej%204_foto%20sukup.jpg?i

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DŽUDO / JUDO

Do 90 kg M / -90 kg M :

 

 

cca09:30 - 1. kolo / 1st Round

Peter Žilka vs Yahor Varapayeu (BLR)

Waza-ari

Vypadol v 1. kole / Eliminated in 1st Round

 

d%C5%BEudo%20Zilka%20Galica.jpg?itok=85K

 

cca09:57 - 2. kolo / 2nd Round

Milan Randl vs Eduard Trippel (GER)

Waza-ari

Postúpil do 3. kola / Qualified for the 3rd Round

 

d%C5%BEudo_randl_5%20Galica.jpg?itok=4uM

 

cca10:45 - 3. kolo / 3rd Round

Milan Randl vs Nicholas Mungai (ITA)

Waza-ari

Postúpil do štvrťfinále / Qualified for the Quarterfinal

 

cca11:09 - štvrťfinále / Quarterfinals

Milan Randl vs Li Kochman (ISR)

Penalties

Postúpil do repasáže / Qualified for the Repechage

 

cca11:24 - repasáž / Repechage

Milan Randl vs Frazer Chamberlain (GBR)

Penalties

Vypadol v repasáži / Eliminated in the Repechage

 

d%C5%BEudo_randl_Galica.jpg?itok=jn-5BN5

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LUKOSTREĽBA / ARCHERY

Olympijský luk jednotlivci M / Individual Recurve M :

 

 

cca13:00 - 1. kolo / 1st Round

Vladimír Hurban jr. vs Daniel Castro Barcala (ESP)

4-6

(19-28, 23-28, 27-25, 28-27, 26-28)

Vypadli v 1. kole / Eliminated in 1st Round

 

65072860_2460026330709330_22646805065052

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BEDMINTON / BADMINTON

Dvojhra Ž / Singles W :

 

 

cca20:10 - Základná Skupina "B" / Preliminary Group B

Martina Repiská vs Ieva Pope (LAT)

2-0

(21-15, 21-14)

 

Priebežné poradie skupiny "B" / Provisional Standing Preliminary Group "B" :

1. Blichfeldt (DEN) 1, 2. Repiská (SVK) 1, 3. Pope (LAT) 0, 4. Tomalova (CZE) 0

 

uvuDnAFvRzfEZJSMW85Dqg.1280~Martina-Repi

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLOVÁCI NA EURÓPSKÝCH HRÁCH MINSK 2019

-

SLOVAK ATHLETES AT THE EUROPEAN GAMES MINSK 2019

 

minsk_2019.jpg

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

DEŇ 4

Utorok 25.06.2019

 

PROGRAM / SCHEDULE

 

 

:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK:SVK

 

 

LUKOSTREĽBA / ARCHERY

Olympijský luk jednotlivkýň Ž / Individual Recurve W :

 

Denisa Baránková

 

 

cca13:15 - 1. kolo / 1st Round

Denisa Baránková vs Randi Degn (DEN)

cca13:30 - 2. kolo / 2nd Round

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ATLETIKA / ATHLETICS

"DNA" Miešaná súťaž / "DNA" Mixed :

 

Team Slovakia

 

13:20 - "DNA" Štvrťfinále (Skupina A) / "DNA" Quarterfinal (Group A)

Team Slovakia

 

13:24 - 100m M / 100m M

Ján Volko

cca13:28 - Skok do diaľky Ž / Long Jump W

Jana Velďáková

cca13:46 - 100m Ž / 100m W

Monika Weigertová

cca13:57 - Hod oštepom Ž / Javelin Throw W

Júlia Hanuliaková

cca14:16 - Miešaná štafeta 4x400m / Mixed 4x400m Relay

Šimon Bujna/Martin Kučera/Iveta Putalová/Daniela Ledecká

cca14:32 - 110m cez prekážky M / 110m Hurdles M

Marco Adrien Drozda

cca14:37 - Skok do výšky M / High Jump M

Tomáš Zeman

cca14:56 - 100m cez prekážky Ž / 100m Hurdles W

Lucia Vadlejch

cca15:10 - Miešaná stíhacia štafeta / Mixed "the Hunt" Relay

Alexander Jablokov/Denis Danáč/Alexandra Štuková/Monika Weigertová

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BEDMINTON / BADMINTON

Dvojhra Ž / Singles W :

 

Martina Repiská

 

cca13:00 - Základná Skupina "B" / Preliminary Group B

Martina Repiská vs Mia Blichfeldt (DEN)

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BOX / BOXING

Do 75 kg M / -75 kg M :

 

Andrej Csemez

 

cca18:45 - Štvrťfinále / Quarterfinal

Andrej Csemez vs Miguel Cuadrado Entrena (ESP)

 

 

 

Do 81 kg M / -81 kg M :

 

Matúš Strnisko

 

cca15:30 - 3. kolo / 3rd Round

Matúš Strnisko vs Uke Smajli (SUI)

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA / CANOEING SPRINT

K1-1000m M / K1-1000m M :

 

Akos Gacsal

 

cca08:00 - Rozjazdy / Heats

cca14:30 - Semifinále / Semifinal

 

 

K2-1000m M / K2-1000m M :

 

Peter Gelle/Adam Botek

 

cca09:03 - Rozjazdy / Heats

cca15:30 - Semifinále / Semifinal

 

 

K4-500m M / K4-500m M :

 

Samuel Baláž/Erik Vlček/Csaba Zalka/Gábor Jakubík

 

cca13:15 - Rozjazdy / Heats

cca16:25 - Semifinále / Semifinal

 

 

C1-1000m M / C1-1000m M :

 

Matej Rusnák

 

cca08:21 - Rozjazdy / Heats

cca14:44 - Semifinále / Semifinal

 

 

K1-500m Ž / K1-500m W :

 

Ivana Mládková

 

cca13:00 - Rozjazdy / Heats

cca15:52 - Semifinále / Semifinal

 

 

K2-500m Ž / K2-500m W :

 

Jessica Zatlkajová/Mariana Petrušová

 

cca08:43 - Rozjazdy / Heats

cca14:59 - Semifinále / Semifinal

 

 

C2-500m Ž / C2-500m W :

 

Lucia Valová/Hana Mikéciová

 

cca13:25 - Rozjazdy / Heats

cca16:15 - Semifinále / Semifinal

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

CESTNÁ CYKLISTIKA / ROAD CYCLING

Časovska jednotlivcov M / Individual Time Trial M :

 

Patrik Tybor

Marek Čanecký

 

12:00 - finále (28.6 km) / Final (28.6 km)

 

 

Časovska jednotlivkýň Ž / Individual Time Trial W :

 

Alžbeta Bačíková

 

09:00 - finále (28.6 km) / Final (28.6 km)

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

STOLNÝ TENIS / TABLE TENNIS

Dvojhra M / Singles M :

 

Wang Yang

 

cca14:00 - Štvrťfinále / Quarterfinal

Wang Yang vs Jonathan Groth (DEN)

 

 

Miešaná štvorhra / Mixed Doubles :

 

Ľubomír Pištej/Barbora Balážová

 

09:45 - Semifinále / Semifinal

Ľubomír Pištej/Barbora Balážová vs Patrick Franziska/Petrissa Solja (GER)

17:00 - o 3. miesto / Bronze Medal Match

18:00 - Finále / Gold Medal Match

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZÁPASENIE VOĽNÝ ŠTÝL / WRESTLING FREESTYLE

Do 74 kg M / -74 kg M :

 

Akhsarbek Gulaev

 

cca10:50 - 1. kolo / 1st Round

Akhsarbek Gulaev vs Vasyl Mykhailov (UKR)

cca12:00 - štvrťfinále / Quarterfinals

cca17:20 - semifinále / Semifinals

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...