website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

37 minutes ago, Майкл said:

Mada, možemo to gledati i ovako. Možda Majdov i Štefanek ne bi nikada zasijali punim sjajem da na nacionalnom nivou nisu imali kvalitetne suparnike kao što su Kukolj i Maksimović, respektivno. Ponekad je ključna konkurencija na nacionalnom nivou. Pogledajte gde je to kajakaše dovelo :) 

U pravu si. Sto vise kvaliteta bolji su rezultati.

Mada,steta za Kukolja koji je sjajan dzudista da propusti igre. Nije da su nam sve kategorije fulirane pa da nema mjesta. Jedna Dalma nikad nije ucestvovala na OI jer je konkurencija paklena. Ali mi nismo (jos uvijek) u poziciji da gubimo kvote zbog toga. Na kraju,-100 kg bi bila za njega lagana,da je u tranziciju krenuo na vrijeme.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ChandlerMne said:

U pravu si. Sto vise kvaliteta bolji su rezultati.

Mada,steta za Kukolja koji je sjajan dzudista da propusti igre. Nije da su nam sve kategorije fulirane pa da nema mjesta. Jedna Dalma nikad nije ucestvovala na OI jer je konkurencija paklena. Ali mi nismo (jos uvijek) u poziciji da gubimo kvote zbog toga. Na kraju,-100 kg bi bila za njega lagana,da je u tranziciju krenuo na vrijeme.

pa on ocigledno veruje u sebe da moze da postigne nesto u 90kg, ko smo mi da kazemo da li moze ili ne moze :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...