website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Takodje lepa vest da konacno imamo nekog za kladivo, Stevan Veselinovic je skoro bacio giru 19.25, u kladivu ima rezultat 63m a sam je istakao da moze do novog NR:)

Ne izgleda loše to, mada nam zaista trebaju dobri kuglaši, Asmir je već veteran a nema nikoga ko je blizu 20.00.

Mada ovaj rezultat u skoku u dalj Anića i u skoku sa motkom su dobri znaci.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Ne izgleda loše to, mada nam zaista trebaju dobri kuglaši, Asmir je već veteran a nema nikoga ko je blizu 20.00.

Mada ovaj rezultat u skoku u dalj Anića i u skoku sa motkom su dobri znaci.

Trebaju nam i musk i devojke za kuglu i disk, valjda ce da se pojavi neko..:fingers: Fenomenalni su rezultatati i Anica i Mijailovica a i ovaj Veselinovic nije los sa ovim rezultatom a 95' je godiste;)

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:
4 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:
4 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Sta je uradila, nisam video? Ma nju da krenu i ona 5. mesta bilo bi dobro, dovoljno za kont kvotu:d

 

U prvom slobodna, u drugom poraz od anonimne Argentinke, otišla u repasaž, pobjeda protiv Amerikanke, poraz od prosječne Špankinje.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Trebaju nam i musk i devojke za kuglu i disk, valjda ce da se pojavi neko..:fingers: Fenomenalni su rezultatati i Anica i Mijailovica a i ovaj Veselinovic nije los sa ovim rezultatom a 95' je godiste;)

Mislim da je već vrijeme da mislimo na Tokio. :d

Pošto nam sprint ne leži imamo da radimo na svim distancama od 400 do 10000 m, a u tehničkim mjesta za progres ima svugdje.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Mislim da je već vrijeme da mislimo na Tokio. :d

Pošto nam sprint ne leži imamo da radimo na svim distancama od 400 do 10000 m, a u tehničkim mjesta za progres ima svugdje.

Pa to, verujem da ce sa novom dvoranom doci i bolji rezultati:fingers: Jedva cekam da vidim sta Vedran i Tatjana mogu, bili su zajedno na pripremama u Juznoj Africi ja mislim za Dudasom:d

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Pa to, verujem da ce sa novom dvoranom doci i bolji rezultati:fingers: Jedva cekam da vidim sta Vedran i Tatjana mogu, bili su zajedno na pripremama u Juznoj Africi ja mislim za Dudasom:d

Za Tatjanu ne brinem ali Vedran je imao puno da radi. Baš čekam početak sezone da vidim šta mogu. Ako je na nivou 80 -81 biće super.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...