website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, dareza said:

Meni je isto mnogo krivo za Zoranu :( Imala je seriju od 6x9 u nizu u prvoj seriji i to je razlog njenog ne ulaska u finale, Steta prava, posto ona je nepobediva kad puca finala :(

 

Imala je i jednu osmicu čak :wacko: To mi je bilo čudno, jer je izuzetno precizan strelac. Za Bobanu i nije, ona ima momenata, ali je razliku napravilo što je ona odmah posle kiksa otpucala po 7-8 desetki u nizu i imala je kontinuitet. Jedva čekam finale, ako uđe u svoju seriju znamo koliko je dobra :d 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dareza said:

Ma taj renking nista ne znaci. Andrea je prva, pa juce 26 :d

 

Andrea je mental wreck. Na svakom velikom takmičenju se raspadne :lol: Možda će do Tokija shvatiti da to nije ništa strašno, ili da je slažu da ide na SK, a ne na OI... :rofl: 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Майкл said:

 

Andrea je mental wreck. Na svakom velikom takmičenju se raspadne :lol: Možda će do Tokija shvatiti da to nije ništa strašno, ili da je slažu da ide na SK, a ne na OI... :rofl: 

ili je bio preveliki pritisak zato sto je prva disciplina i svi su ocekivali da ce ona uzeti medalju

Link to comment
Share on other sites

Inače, još lepih tema - Đere je ušao finale čelindžera u Kortini što mu donosi top 200 :) Trebalo bi uskoro da počne meč sa brazilskim Souzom i ako osvoji biće između 160. i 170. mesta :clap: Konačno ga je krenulo - na ovom turniru je pobedio Lamu, Volandrija, Rubljova i Karbaljesa Baena.

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DaniSRB said:

ili je bio preveliki pritisak zato sto je prva disciplina i svi su ocekivali da ce ona uzeti medalju

 

Pa da, nije naučila da se nosi sa tolikim pritiskom, obično se od nje ne očekuje ništa od strane šire javnosti, a kamoli medalja... :d 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Майкл said:

 

Pa da, nije naučila da se nosi sa tolikim pritiskom, obično se od nje ne očekuje ništa od strane šire javnosti, a kamoli medalja... :d 

od Andree?

 

ja mislim da se od nje i Mikeca najvise ocekivalo :d

Mikec ce imati jos jednu sansu...ali ona vec neko vreme ne puca trostav dobro.....aj da vidimo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...