website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

5 hours ago, NikolaB said:

Полако али сигирно ове Игре прерастају у катастрофу када је реч о нашима. Лепо

Taman sad neka ljudi krenu sa onim - mi smo mali i sl gluposti.

Svi zele sto bolji plasman cak i onih koji nisu favoriti a mi opravdavamo ovakve propasti glavnih favorita za zlato.

Pri cemu Novaka i ne krivim.

Ali ovo je propast kako se god Igre zavrsile

Link to comment
Share on other sites

Новак јесте крив јер је пристао да игра и микс дубл, а био је свестан да не може да издржи на два фронта. Никада није ни могао. И зајебао је прво самог себе, а потом и своју колегицу којој се можда оваква прилика више никада неће указати. Вероватно неће ни њему што се тиче Олимпијских игара. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sto je svakako vece od Jokicevog timarenja konja ili ostalih primadona kojima su OI nebitne pa se nisu ni pojavili na njima iako su mogli (Lajovic i ostali).

Covjek nije kriv sto je htio da nesto da svom narodu, vise nego sto je mogao. Ne krivim ga. Preforsirao se, precijenio sebe i svoj umor.

Za Ninu jeste tacno, nazalost.

Link to comment
Share on other sites

Нико не спори да је Ђоковић велики патриота али играо је он превасходно због себе јер је он тип спортисте који воли да јури рекорде. 

 

Јокића је бесмислено коментарисати. Дончић му је пљуснуо шамарчину у по фаце

Link to comment
Share on other sites

Ne može se reći da su basketaši podbacili. Izgubili su jednu utakmicu na celom turniru, izdigli se iz poraza i isti taj dan osvojili bronzu. Dok najbolji ikada nije smogao snage ni sutradan da pobedi 11. na svetu a posle ni da izadje na teren. Ipak tu postoji neka razlika. Da me ne shvatite pogrešno svaka čast Novaku što je došao ali dokle smo dogurali kao nacija je to što svi dižu u nebesa Novaka jer je došao da igra, a to se valjda podrazumeva da ćeš da igraš za svoju zemlju. 

Link to comment
Share on other sites

Na kraju ćemo ladno završiti ove Igre kao najuspešnije. Devet a možda čak i deset medalja. Da mi je to neko rekao pre početka, rekao bih mu da je lud. Da je to neko rekao posle Đokovićevog debakla, rekao bih mu da se drogira. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, nenad said:

Na kraju ćemo ladno završiti ove Igre kao najuspešnije. Devet a možda čak i deset medalja. Da mi je to neko rekao pre početka, rekao bih mu da je lud. Da je to neko rekao posle Đokovićevog debakla, rekao bih mu da se drogira. 

Na kraju ispade sve super, ostaje zal za Djokovica i Ivanu ali sta je tu je:d Najveci podbacaj su kajakasi i rvaci, nadam se da ce se nesto promeniti u kajakaskom savezu jer ovo ne deluje dobro pa cak i za nove neke talente!

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, DaniSRB said:

Meni su igre i dalje slabe iako cemo imati vise medalja.....imali smo bar jos toliko neiskoristenih sansi

 

Prekovic je pokazala svim nasim sportistima kako se favorit bori pod pritiskom

Jesu toliko izgubljenih prilika ali iskreno prihvatio bih ovaj br medalja pre igara

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...