website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Стрицова није ни била пријављена јер се повукла из про тениса. Када се достигне лимит од 92 играча, остатак тимова се формира од већ квалификованих. Како се Александра није квалификовала у синглу, морамо чекати 16. јул да видимо хоће ли неко одустати, пошто је максималан број учесница само у дублу 28.

Link to comment
Share on other sites

Значи да ми кошаркаше лагано прецртамо. Требало би се чудо десити па да Италијанима скроз стане шут или шта већ. Напад је и добар али одбрана не постоји.

Link to comment
Share on other sites

Кад се игра преко оне ствари онда и резултат буде овакав какав јесте. Нас једна просечна Италија буквално силује по терену. Срамота

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nenad said:

Ne treba momcima ništa zameriti. Mislim treba ali nije trenutak. Jedini kome treba zameriti je somborski lipicaner, iskreno mu želim sve najgore u karijeri. 

a sta je on kriv sto u timu od 12 igraca jedino Dobric i Andjusic pokazuju zelju?

 

od 2017 nista ne valja, to se i tad videlo

 

a nama je bilo osudnjeno na propast svaki put kad trener dozvoli da igraci biraju kad ce igrati

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DaniSRB said:

a sta je on kriv sto u timu od 12 igraca jedino Dobric i Andjusic pokazuju zelju?

 

od 2017 nista ne valja, to se i tad videlo

 

a nama je bilo osudnjeno na propast svaki put kad trener dozvoli da igraci biraju kad ce igrati

 

Kriv je što ne igra, to je jasno. Sa njim to sve drugačije izgleda. Ljudi ne shvataju koju bi on razliku pravio, ne moraš da ideš dalje od Dončića i Slovenije da to vidiš.

 

Falilo je i veće motivisanosti igrača danas, što jeste njihova krivica ali je i selektorova. Najviše je falilo sposobnih igrača da odigramo iole pristojnu odbranu, jednostavno takav nam je sastav tima i game plan bio danas da to dodje do izražaja. Ako nemaš plus defanzivca u odbrani, ovo danas je rezultat. Ne pije vodu priča o tome da je odbrana voljni momenat, možda jeste kad igraš sa nekim amaterima, kad igraš sa ozbiljnim ekipama, to nije tako. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nenad said:

 

Kriv je što ne igra, to je jasno. Sa njim to sve drugačije izgleda. Ljudi ne shvataju koju bi on razliku pravio, ne moraš da ideš dalje od Dončića i Slovenije da to vidiš.

 

Falilo je i veće motivisanosti igrača danas, što jeste njihova krivica ali je i selektorova. Najviše je falilo sposobnih igrača da odigramo iole pristojnu odbranu, jednostavno takav nam je sastav tima i game plan bio danas da to dodje do izražaja. Ako nemaš plus defanzivca u odbrani, ovo danas je rezultat. Ne pije vodu priča o tome da je odbrana voljni momenat, možda jeste kad igraš sa nekim amaterima, kad igraš sa ozbiljnim ekipama, to nije tako. 

ja ipak ne mislim da je Jokic neki motivator, i 2019 smo igrali ocajno

 

naravno kvalitet igraca je vrlo slab, ali 22/25 se odazvalo na ovaj ili onaj nacin i svi su igrali punu sezonu, sad odjednom svi kilavi

 

po meni je ipak najveci krivac selektor, ni 5% iz igraca nije izvukao

 

 

a ni najmanje mi nije krivo sto se nismo plasirali, u startu se videlo da nista ne funkcionise

 

sad treba napraviti rez kao 2009

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...