website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, ChandlerMne said:

Ako koga zanima i nije vidio, odbacili smo 3 kvote u KK. 

Tako da cemo u Kini imati 2 skijasa. 

Могли су вала комотно и те квоте да одбаце. Ионако у зимским спортовима буду у рангу са афричким нацијама

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NikolaB said:

Могли су вала комотно и те квоте да одбаце. Ионако у зимским спортовима буду у рангу са афричким нацијама

Tako sam nekako i rekao u temi o realokacijama.

Besmislica je slati bilo koga, kad su vec ovako slabi. Nevena ne zavrsava ni jednu trku, vozi samo SVS. A o muskarcima da ne govorim.

Doslo je vrijeme da imamo isti broj kao recimo Senegal ili Tonga.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Majdov je osvojio srebro na Grand Slam turniru, konacno jedan dobar rezultat za Judo, mada nema mnogo nasih takmicara po turnirima, ne znam razlog da li su posebna neka pravila zbog korone ili sta a vec od sledece godine krece prikupljanje bodova za Pariz! 

Link to comment
Share on other sites

Za vikend je odrzano prvenstvo za mladje juniore u atletice na kome je vidjeno par vrhunskih rezultata!

Angelina Topic 189

Zorana Rokavec 188

Ove visine za zenski vis su do skoro bile misaona imenica a sada imamo cak 3 visasice preko 180, treca je Jovana Delic sa 187, takodje treba spomenuti i Stelu Cuk '07 sa 174!!

Odlican je bio i Balsa Milic koji je postavio novi DR za mladje juniore na 60m i 400m i to mislim da je srusio rekord brace Kijanovic!

Teodora Boberic novi DR za mladje juniorke u troskoku 12.96!

Andjela Obradovic isto novi DR u bacanju kugle 14.73! 

Tu je jos par odlicnih rezultata, videcemo kako ce teci sezona na otvorenom!! Inace Angelina ce ucestvovati i na SP

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...