website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, DaniSRB said:

ne citam nego sam kucala da vidim sta ima o Vasicu pa mi izbacilo :D

ja se nadam da je onaj blazi oblik korone od 3 dana:d

Bice sigurno dosta slucajeva korone kad krenu OI jer je nemoguce da ne bude pa me zanima sta se tada desava, sportista ne moze da se takmici ili sta i plus sto ce on biti u kontaktu sa celim timom, sta s etada desava?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

ja se nadam da je onaj blazi oblik korone od 3 dana:d

Bice sigurno dosta slucajeva korone kad krenu OI jer je nemoguce da ne bude pa me zanima sta se tada desava, sportista ne moze da se takmici ili sta i plus sto ce on biti u kontaktu sa celim timom, sta s etada desava?

nemam pojma  iskreno ali vrv diskvalifikacija

Link to comment
Share on other sites

Na JEP Nina cetvrta na 100 slobodno sa 55.34, Tanja sesta i obe sa LR!

Tanja je takodje u PF 200 slobodno, Zivanovic Uros 2005 godiste je bio 9. na 100 prsno i sada je u PF na 50 prsno!

Da se napomene da su svi iz PK 'Dubacica' Leskovac!!!

Martina Bukvic je takodje u PF na 200 prsno

Link to comment
Share on other sites

Danas pocinje Ep do 23 u atletici, a zatim odmah juniorsko.....ovo su takmicari:

 

uz Sinancevica, Gardasevic, Vucenovic, Ivanu ako nastavi i jos par ovih do generacije 98. koji nisu odustali od atletike, to su nam kandidati za Pariz

 

 

20210708_111304.jpg

20210708_111326.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 08/07/2021 at 11:15, DaniSRB said:

Danas pocinje Ep do 23 u atletici, a zatim odmah juniorsko.....ovo su takmicari:

 

uz Sinancevica, Gardasevic, Vucenovic, Ivanu ako nastavi i jos par ovih do generacije 98. koji nisu odustali od atletike, to su nam kandidati za Pariz

 

 

20210708_111304.jpg

20210708_111326.jpg

Od svih ovih jedini koji mogu da se nadaju OI u Parizu su Elzan, Angelina Topic, Adriana i ja bih voleo konacno da krene i zenski troskok! Ostali tesko, Ivana Ilic je izabrala disciplinu u kojoj je po meni najgori kvalifikovati se, 100, 200 i mozda 400m je nemoguca misija za nas

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Od svih ovih jedini koji mogu da se nadaju OI u Parizu su Elzan, Angelina Topic, Adriana i ja bih voleo konacno da krene i zenski troskok! Ostali tesko, Ivana Ilic je izabrala disciplinu u kojoj je po meni najgori kvalifikovati se, 100, 200 i mozda 400m je nemoguca misija za nas

ako bude ovako napredovala ima sanse, videcemo, mozda je Pariz prerano posto je trkacka disciplina

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, DaniSRB said:

ako bude ovako napredovala ima sanse, videcemo, mozda je Pariz prerano posto je trkacka disciplina

Ne znam, ja bas mislim da nemamo sanse u tim trkackim disciplinama, mada ona i mozda Bosko Kijanovic jedini tu imaju neke sanse ali minimalne

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...