website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

21 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

I za muskarce gde ce biti Pletikosic 

Oni su ocekivali ovdje 1-2 kvote pa da vidimo hoce li biti u pravu. 

Gledao sam rezultate ovih ostalih disciplina, jedino mi nije jasno kako je Dusko Petrov jos u timu. 

Kad vidimo da na EP ni nemamo muski pistolj, kad se povuce Damir slijede nam teski dani.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, ChandlerMne said:

Oni su ocekivali ovdje 1-2 kvote pa da vidimo hoce li biti u pravu. 

Gledao sam rezultate ovih ostalih disciplina, jedino mi nije jasno kako je Dusko Petrov jos u timu. 

Kad vidimo da na EP ni nemamo muski pistolj, kad se povuce Damir slijede nam teski dani.

Teodora Vukojevic je odlicna u trostavu, ovo je njoj prvo seniorsko takmicenje, bice tesko jer se deli jedna kvota!! Ako ne uspe da se kval. ja bih nju poveo pre Jasmine Milovanovic, mislim da moze relokacija kvote, nisam siguran

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Teodora Vukojevic je odlicna u trostavu, ovo je njoj prvo seniorsko takmicenje, bice tesko jer se deli jedna kvota!! Ako ne uspe da se kval. ja bih nju poveo pre Jasmine Milovanovic, mislim da moze relokacija kvote, nisam siguran

Danas je Teodora bila dosta dobra. Ako bude nekako dosla do finala bice otvoreno. Mozda joj se posreci pa joj cak i nekw niza pozicija donese kvotu.

Jasmina je bila losa danas. Ako se nastavi ovako, treba uraditi realokaciju, moguce je to.

Bas me zanima sta moze Stevan. Bas bih volio da se plasira.

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje u vezi tenisa... Da li Kecmanović može da nastupa na OI? Ne sećam se da je on uopšte debitovao za Davis kup tim. Posle ovog odustajanja Lajovića, mislim da još Novak, Filip i Laslo ispunjavaju kriterijume. Čini mi se da ni Čačić nije igrao za DC ekipu, već samo ATP kup.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, SerbianSport said:

Jedno pitanje u vezi tenisa... Da li Kecmanović može da nastupa na OI? Ne sećam se da je on uopšte debitovao za Davis kup tim. Posle ovog odustajanja Lajovića, mislim da još Novak, Filip i Laslo ispunjavaju kriterijume. Čini mi se da ni Čačić nije igrao za DC ekipu, već samo ATP kup.

Prvo dobrodoslica na forum. 

Dobro pitanje. On od 2016 nije igrao za DK tim a i tada je bio zamjena.

Sa te strane, mislim da nema pravo da igra na OI. Ali mislim da je ATP mijenjao pravila za OI, mada nisam siguran.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ChandlerMne said:

Prvo dobrodoslica na forum. 

Dobro pitanje. On od 2016 nije igrao za DK tim a i tada je bio zamjena.

Sa te strane, mislim da nema pravo da igra na OI. Ali mislim da je ATP mijenjao pravila za OI, mada nisam siguran.

Hvala! I hvala na odgovoru :)

 

Koliko vidim na Wikipediji, smanjen je broj neophodnih nastupa, tj. ''nominacija za tim'' izmedju dva olimpijska ciklusa sa tri na dva, ne znam da li su jos nesto menjali.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...