website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Крле тактички надмашио и до сада ненадјебивог Михајловића.  Не би ме чудило да овај бисер из нафталина извади Жигића и Кежмана.

 

 Сада још нека одаберу Лихтенштајн као тест за Швајцарску.

 

А за рукомет је стварно сваки коментар сувишан.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, NikolaB said:

Крле тактички надмашио и до сада ненадјебивог Михајловића.  Не би ме чудило да овај бисер из нафталина извади Жигића и Кежмана.

 

 Сада још нека одаберу Лихтенштајн као тест за Швајцарску.

 

А за рукомет је стварно сваки коментар сувишан.

U pravu si. Krle genije

Link to comment
Share on other sites

Tuga. Mada svakako sa ovim ljudima se nista bolje ne moze ni ocekivati. Oduzmes Banetu traku,pa ga posaljes na klupu. I onda kazes kako je to normalno. A covjek je 12 godina reprezentativac. Sta onda ocekivati na SP? Isto sto i svaki put. Zato me iskreno za plasman boli briga od 1998. Samo da ne upropaste ove U21. 

A tenis...crno...zaista se plasim tima za 2020. Krunic ne moze ni 1 da prodje..

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ChandlerMne said:

Tuga. Mada svakako sa ovim ljudima se nista bolje ne moze ni ocekivati. Oduzmes Banetu traku,pa ga posaljes na klupu. I onda kazes kako je to normalno. A covjek je 12 godina reprezentativac. Sta onda ocekivati na SP? Isto sto i svaki put. Zato me iskreno za plasman boli briga od 1998. Samo da ne upropaste ove U21. 

A tenis...crno...zaista se plasim tima za 2020. Krunic ne moze ni 1 da prodje..

ne moze ni Nole :lol:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Майкл said:

Ako se Boža Promena ne smeni nakon ove farse, onda ne znam...

Skoro je jedna nasa karatiskinja imala mec sa siptarkom ali to niko nije primetio!! Nasi sportisti narocito u judou i karateu ce imati i u buducnosti sigurno jos takvih meceva ali teret ne treba svaljivati na sportiste nego na drzavu koja je prodala Kosovo!! 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Skoro je jedna nasa karatiskinja imala mec sa siptarkom ali to niko nije primetio!! Nasi sportisti narocito u judou i karateu ce imati i u buducnosti sigurno jos takvih meceva ali teret ne treba svaljivati na sportiste nego na drzavu koja je prodala Kosovo!! 

i mi smo svi pomalo krivi sto to gledamo dok nas oni lazu u zdrav mozak, ali i narod se pomalo iskvario :(

 

sa ove distance i Sloba izgleda dobro kako je sad

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DaniSRB said:

eto nek se Boza iskupi, tamo je u nekom odboru :lol:

 

a smesno mi je sto svi njega pljuju, prvo treba suditi vlastodrscima, pa ona nesposobnjakovicima u RSS

 

Nije li Golijanin smenjen/podneo ostavku, nakon onog skandala u FIVB? Morao bi i Boža proći isto!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Майкл said:

 

Nije li Golijanin smenjen/podneo ostavku, nakon onog skandala u FIVB? Morao bi i Boža proći isto!

verovatno ce ga smeniti, ima platu iz EHF boli ga, a odgovarati nece niko

 

naravno dovesce nekog svog poltrona na celo RSS kao i u OSS

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DaniSRB said:

i mi smo svi pomalo krivi sto to gledamo dok nas oni lazu u zdrav mozak, ali i narod se pomalo iskvario :(

 

sa ove distance i Sloba izgleda dobro kako je sad

 

 

Pa i jesmo krivi, lako je divljati i sprecavati rukometni mec, zasto se ne zapitaju kako je doslo do toga da se igra mec protiv svoje pokrajine!! Zbaciti go*** sa vlasti koja su dovela do toga a Boza je tu najmanji problem!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...