website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, DaniSRB said:

nestala nam je jedna relokacija sa spiska next eligible nations

 

ja prosto ne mogu da verujem da imamo kriterijume za zimske sportove. Za letnje sa apsolutno slazem, ali ovde imati kriterujemo je bas debilno.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ChandlerMne said:

Ovakvi debili,idioti,ne znam koji jos epitet da iskoristim. Sveli su nas na nivo egzoticnih zemalja Tihog okeana. I bas me zanima sta Stajner ima da kaze. Mora da prosipa mudrosti,kao po obicaju. Kako ce da objasni ovakav pad...

Jad i bijeda.

mislis da ce neko da ga pita nesto? :lol:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ChandlerMne said:

Pa i nece. :) Mada da ima novinara kao sto nema,pa da se napravi jedan dobar tekst o ovome

nema kad svi rade za iste

 

ja koliko se secam mi imamo nas bob koji je kupljen pre par godina

danas sam citala sta je jedan clan napisao onako iskreno sve da se nisu plasirali zbog lose organizacije

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, DaniSRB said:

nema kad svi rade za iste

 

ja koliko se secam mi imamo nas bob koji je kupljen pre par godina

danas sam citala sta je jedan clan napisao onako iskreno sve da se nisu plasirali zbog lose organizacije

A u bobu smo stalno na OI. Maltene tradicionalno. Mogu misliti sta je tu bilo. A sta je sa Micickom?

Link to comment
Share on other sites

Članovi Izvršnog odbora OKS danas su potvrdili imena sportista koji su do kraja kvalifikacionog ciklusa ostvarili kriterijume Olimpijskog komiteta Srbije za nastup na Zimskim olimpijskim igrama u Južnoj Koreji, a to su Nevena Ignjatović, Marko Vukićević, Marko Stevović (alpsko skijanje) i Damir Rastić (nordijsko skijanje). Stručne službe OKS će u skladu sa odlukom Izvršnog odbora OKS, a na osnovu dostupnih kvota Međunarodne skijaške federacije (FIS) prijaviti finalni broj sportista koji će nastupati za Srbiju na Zimskim olimpijskim igrama.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...