website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Anja bez finala na 200. Bas se lose spremila za sp. Bas. Ne znam u cemu je problem. Ali i 400 dosta ispod svog nivoa, ovo tek.

 

Mislim da ni ona nije zadovoljna rezultatima. Jeste tu medalju i to je ok, ali vremena su stvarno bila losa. Mada vidim da npr ruski tim koji je dominirao EP sad mnogo slabo. Tempirali formu za ep. Tako i Anja izgleda. A bolje da je za ovo, ali gotovo sad.

 

Tako da zavrsava juniorsku karijeru sa bronzom na SP i dva medalje na EP :yes Posto na YOG nema 400 mesovito, mislim da je ovo njena poslednja juniorska medalja. Sada da vidimo kad nema vise ovakvih takmicenja.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, dareza said:

Anja bez finala na 200. Bas se lose spremila za sp. Bas. Ne znam u cemu je problem. Ali i 400 dosta ispod svog nivoa, ovo tek.

 

Mislim da ni ona nije zadovoljna rezultatima. Jeste tu medalju i to je ok, ali vremena su stvarno bila losa. Mada vidim da npr ruski tim koji je dominirao EP sad mnogo slabo. Tempirali formu za ep. Tako i Anja izgleda. A bolje da je za ovo, ali gotovo sad.

 

Tako da zavrsava juniorsku karijeru sa bronzom. Posto na YOG nema 400 mesovito, mislim da je ovo njena poslednja juniorska medalja. Sada da vidimo kad nema vise ovakvih takmicenja.

 

Relativno loše SP u globalu :shrug:

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Майкл said:

 

Relativno loše SP u globalu :shrug:

 

Jeste lose, ali ja sam bar od nje ocekivao malo vise. Ona je i sama rekla da ove sezone napada SR, a na kraju napravila pb za 0,nesto samo u odnosu na proslu godinu. Ove godine je najmanje napredovala :( Morace sto pre da da spusti ispod 4:40, inace ima da joj udje u glavu i vecito ce plivati oko 4:40. Ja se iskreno nadam da hoce i to vec sledece godine.

 

U svakom slucaju finu karijeru je do sada imala, tako da se nadam da ce nastaviti :)

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

Jako dobro SP za nas, nadam se jos jednoj medalji:fingers:

Postave odlicne sem normalno zenskog k2 gde treba napraviti dobar camac, muski k1 1000 mi je nebitan!!

Jos kad se tu dodaju 2 Nikoline za kanu i Strahinja Mladezic bice ovo dobro!!

 

Ja sam pre da uvezemo nekoga za C, ali dobro :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...