website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, Майкл said:

 

Napredujemo polako, ako ništa drugo, ne možeš odmah očekivati bum :dunno: 

pa nzm bas koliko napredujemo, evo sad su izgubile od Britanije u mecu za plasman od 5-8. meca......da su pobedile zahvaljujuci ovom namestenom zrebu bile bi 6. sto je najveci uspeh ikada, i plasirale bi se na sp........sad ce biti osme

 

i neke od ovih devojska vec imaju iskustva sa medjunarodnih takmicenja, a Britanke jedva da EP igraju po nekad

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DaniSRB said:

pa nzm bas koliko napredujemo, evo sad su izgubile od Britanije u mecu za plasman od 5-8. meca......da su pobedile zahvaljujuci ovom namestenom zrebu bile bi 6. sto je najveci uspeh ikada, i plasirale bi se na sp........sad ce biti osme

 

i neke od ovih devojska vec imaju iskustva sa medjunarodnih takmicenja, a Britanke jedva da EP igraju po nekad

 

Znam da su izgubile 8-10 :d Ali verovatno je to zato što se naša plivačka škola ne može porediti sa britanskom.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Майкл said:

 

Znam da su izgubile 8-10 :d Ali verovatno je to zato što se naša plivačka škola ne može porediti sa britanskom.

na peterce su izgubile

 

a jedva su i do njih dosle uz svu pomoc sudije............a mislim da smo sva plivanja za loptu osvojili :p

nema to veze sa tim

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DaniSRB said:

na peterce su izgubile

 

a jedva su i do njih dosle uz svu pomoc sudije............a mislim da smo sva plivanja za loptu osvojili :p

nema to veze sa tim

 

Nagađao sam, nisam gledao meč :lol: Obično je to na EP za seniorke bio problem, jer su prilično loše plivačice.

Link to comment
Share on other sites

Kako se ulgalo i kako se i dalje ulaze u vaterpolo dobro je i top 8. Mi zenski vaterpolo imamo tek 3-4 god. I treba minimum da prodje 10ak da bi se uslo u ritam. Jbg ne moze nista preko noci. Nikad nije ni moglo. Ajde da smo mi ranije bili dobri pa da sad kao povratimo to kao npr za zensku kosarku. Ali mi nikad nismo bili dobri u tom sportu za zene.

Link to comment
Share on other sites

Treba se napomenuti izuzetno losa igra odbojkasica na sp. Igraju za plasman od 13-16 a na ep i ejofu su bile 4. Taj trener Cakovic pojma nema. A ni juniorke nisu bile nista bolje. Generalno sem kosarke i te bronze u vaterpolu timski sportovim losi ove godine. Mislim na juniore. Ajde seniore da vidim, mada sem odbojke nista ne ocekujem ja :d

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, dareza said:

Kako se ulgalo i kako se i dalje ulaze u vaterpolo dobro je i top 8. Mi zenski vaterpolo imamo tek 3-4 god. I treba minimum da prodje 10ak da bi se uslo u ritam. Jbg ne moze nista preko noci. Nikad nije ni moglo. Ajde da smo mi ranije bili dobri pa da sad kao povratimo to kao npr za zensku kosarku. Ali mi nikad nismo bili dobri u tom sportu za zene.

Ali neki pomak je trebao da se napravi posto su od Nemacke izgubile prosle godine na slican nacin, a vecina igracica je sad ovde i nista

 

i treba im neki strani trener za zenski vaterpolo, a ne bilo ko ko hoce zene da trenira

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, dareza said:

Kako se ulgalo i kako se i dalje ulaze u vaterpolo dobro je i top 8. Mi zenski vaterpolo imamo tek 3-4 god. I treba minimum da prodje 10ak da bi se uslo u ritam. Jbg ne moze nista preko noci. Nikad nije ni moglo. Ajde da smo mi ranije bili dobri pa da sad kao povratimo to kao npr za zensku kosarku. Ali mi nikad nismo bili dobri u tom sportu za zene.

 

:yes Slažemo se. Nikada se nije ulagalo u ženski vaterpolo, a ni sada se nisu pretrgli. Što Danijela kaže, neki dobar holandski ili američki trener bi bio dobar.

 

13 minutes ago, dareza said:

Treba se napomenuti izuzetno losa igra odbojkasica na sp. Igraju za plasman od 13-16 a na ep i ejofu su bile 4. Taj trener Cakovic pojma nema. A ni juniorke nisu bile nista bolje. Generalno sem kosarke i te bronze u vaterpolu timski sportovim losi ove godine. Mislim na juniore. Ajde seniore da vidim, mada sem odbojke nista ne ocekujem ja :d

 

U R16 su gubile 0-2 od Japana i vratile se na 2-2, gubile 7-11 u TB, vratile na 14-13 i izgubile 15-17 ili 16-18 :lol: Bolje da nisam gledao taj meč... Ali moralo je mnogo bolje, mislim da su na ML pustile pajp bez bloka :facepalm: 

 

15 minutes ago, DaniSRB said:

problem je sve izgleda

 

To nam je dobro poznato :lol: Naš vaterpolo sistem je truo još od raspada Juge...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...