website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, dareza said:

 

Ni na ep nece biti nista :d Ja sam to rekao jos zimus

Pricali smo i pred OI da nista nece biti:p Ako Sale uspe ovaj tim da dovede do CF ili pak do PF onda je stvarno madjionicar, nadam se da cemo na SP ako se plasiramo ili na OI imati konacno onaj tim sto prizeljkujemo!!!

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Pricali smo i pred OI da nista nece biti:p Ako Sale uspe ovaj tim da dovede do CF ili pak do PF onda je stvarno madjionicar, nadam se da cemo na SP ako se plasiramo ili na OI imati konacno onaj tim sto prizeljkujemo!!!

 

Ja pred Oi nisam pricao da nece biti :d Da, ali je u timu bio Teodosic :) Koliko god on gresi, bez njega mi smo 30% slabiji tim.

 

Ja sam rekao da ce ove godine rezultati timskih spotrova biti mnogo losiji od ocekivanog. I iskreno nije mi nista bitno sem muske odbojke. Jer oni nemaju pravo vise na kiks. Nema medalje od 2013.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, dareza said:

 

Ja pred Oi nisam pricao da nece biti :d Da, ali je u timu bio Teodosic :) Koliko god on gresi, bez njega mi smo 30% slabiji tim.

 

Ja sam rekao da ce ove godine rezultati timskih spotrova biti mnogo losiji od ocekivanog. I iskreno nije mi nista bitno sem muske odbojke. Jer oni nemaju pravo vise na kiks. Nema medalje od 2013.

Pa zato kazem Djordjevic ako sa ovakvim timom uradi nesto onda... bukvalno je ovo B tim!!

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dareza said:

 

Ja pred Oi nisam pricao da nece biti :d Da, ali je u timu bio Teodosic :) Koliko god on gresi, bez njega mi smo 30% slabiji tim.

 

Ja sam rekao da ce ove godine rezultati timskih spotrova biti mnogo losiji od ocekivanog. I iskreno nije mi nista bitno sem muske odbojke. Jer oni nemaju pravo vise na kiks. Nema medalje od 2013.

 

Druga stvar su OI, slažem se, tu uvek može neko iz pepela da se digne i iznenadi, a realno imali smo i relativno lagan žreb.

 

:lol: Vaterpolisti i odbojkašice kad imaju lošije rezultate uzmu bronze na velikim takmičenjima

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...