website statistics
Jump to content
  • Welcome to Totallympics, the home of Olympic Sports!

Register now to gain access to all of our features and follow all sports events with us here on Totallympics!

Serbia National Thread | На путу за Токио 2020

Recommended Posts

1 minute ago, dareza said:

Meni je zao Milice Mandic. Sad ce svi da pljuju :( A videli ste koliko je tesko postati OI sampion.

Realno se od nje nije mogla očekivati odbrana titule, vidjelo se već od Londona da ona više nije prava.

RTCG nije dao ništa od tekvondoa pa ne znam, kako se borila ali kako čukem, protiv Bjanke je bila jako pasivna. Ne može to tako. A nije joj prvi put.

• Replies 13k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• dareza

3140

• DaniSRB

2527

• Майкл

2191

• ChandlerMne

2131

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Bekricu norma u zagrebu

Jao koliko mi je zao Milene Dravic

Ali, šta reći za Nevenu?  Kada sam video rezultat iz Super-G i ko je sastavljao stazu znao sam da će uraditi nešto veliko  

Posted Images

3 minutes ago, dareza said:

Meni je zao Milice Mandic. Sad ce svi da pljuju :( A videli ste koliko je tesko postati OI sampion.

Meni je zao Ivane, bas se videlo da se spremala za to zlato ali pored ona dva hemafrodita nije mogla nista da uradi:( Ali je rekla da Tokio nije daleko:d Bekric je u emisiji OI popodne rekao da se polako vraca, ne znam koliko je to realno od njega ali videcemo, ja se nadam da ce se Tatjana vratiti:fingers:

Just now, DaniSRB said:

ovaj sto mu se glava ne vidi pretpostavljam :d

Zoki je bio u transu. Prvi put sam tada video da zapavo nije covek od kamena. Pogubio se :d Posto jedino sto od njega vidimo su: stalno prica, kiseo osmeh kad se pogresi i zvaka naravno :d:bowdown: A kako nas je Zoki demantovao. Seti se samo kako smo otisli na SP 2014 :d 

1 minute ago, dareza said:

Zoki je bio u transu. Prvi put sam tada video da zapavo nije covek od kamena. Pogubio se :d Posto jedino sto od njega vidimo su: stalno prica, kiseo osmeh kad se pogresi i zvaka naravno :d:bowdown: A kako nas je Zoki demantovao. Seti se samo kako smo otisli na SP 2014 :d 

s obzirom koliko je dugo trener i vreme je bilo :d