website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, NikolaB said:

E jebem te sreco, jebem te zivote. Pa jel moze gore. Ako ne uzmemo medalju u kajaku ima da se s letovanja svi vrate praznih ruku. Izgubio sam interesovanje vec nakon dva dana

Videces sta je srece u Sinsinatiju :d

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

eto Djokovic je to ozbiljno shvatio :d

 

Ma kreten. Tačno sam znao da će biti neka drama kad sam video žreb :d Šteta za medalju, ali sam lepo rekao da tenis više i nije neki olimpijski sport, iz godina kada su se Graf i Kaprijati klale za medalju...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Wanderer said:

 

Ma kreten. Tačno sam znao da će biti neka drama kad sam video žreb :d Šteta za medalju, ali sam lepo rekao da tenis više i nije neki olimpijski sport, iz godina kada su se Graf i Kaprijati klale za medalju...

kad vidim onu malodusnost nije mi ni te medalje zao :d

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, nenad said:

 

Naši mediji će svašta progurati u prvi plan samo da se prikriju rezultati prvog dana. Od kad se uopšte meri ta brzina servisa, kontam da su ovo druge, treće igre.

Sad moram nešto reći u odbranu novinara, pošto uskoro postajem diplomirani novinar. Čitam po forumima, na fb kako svi napadaju novinare jer omalovažavaju naše sportiste zbog loših rezultata. Dođem ovde napadaju se novinari je hvale naše sportiste za ono dobro što su uradili. Ljudi, ako piše naslov "Veslači se prevrnuli" nisu novinari krivi što su se oni prevrnuli, već su samo prenijeli tu vijest. Ako piše naslov "Branikica oborila olimpijski rekord", ako to na svom profilu podjeli FIVB, onda ti kao predstavnik medija iz zemlje odakle dolazi ta odbojkašica trebaš da objaviš to, ništa ti tu ne prikrivaš, već samo objavljuješ činjenicu. 

Znam da ima mnogo onih što pišu svašta i mnoge gluposti, ali dajte malo razumijevanja..

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Майкл said:

 

Novak je bio očajan i ti to znaš :p Znaš da je pušerisao i samo nabacivao većinu loptica na Delpov FH, tako da ćuti :p 

 

Pa klasika, kada mu je više stalo da zabavi publiku. Trebalo je sa druge strane majice da stavi brazilsku zastavu hahah :d

 

Žao mi potencijalne medalje, jer konkurancija očajna. Ladno će Smarej da uzme drugo zlato :sick: Jedva čekam da prođu igre... Glaava da mi se odmori od prediction contesta. Mislim da ću nakon ove godine definitivno u penziju hahah Ne može se na više fontova, a sada ulazim u jedan veliki rat koji će da traaaje... hahah 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wanderer said:

 

Pa klasika, kada mu je više stalo da zabavi publiku. Trebalo je sa druge strane majice da stavi brazilsku zastavu hahah :d

 

Žao mi potencijalne medalje, jer konkurancija očajna. Ladno će Smarej da uzme drugo zlato :sick: Jedva čekam da prođu igre... Glaava da mi se odmori od prediction contesta. Mislim da ću nakon ove godine definitivno u penziju hahah Ne može se na više fontova, a sada ulazim u jedan veliki rat koji će da traaaje... hahah 

 

NIJE VALJDA?! :yikes::cheer::bounce: 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...