website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

34 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Srebro za Mikeca u Osjeku! 

Ja bih bio zadovoljan i jednom medaljom strelaca pa makar i bronza, samo da ne bude kao 2016:pope:

Најбоља шанса нам је у миксу ваздушним пиштољем, рекао бих

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Srebro za Mikeca u Osjeku! 

Ja bih bio zadovoljan i jednom medaljom strelaca pa makar i bronza, samo da ne bude kao 2016:pope:

daj Boze i ta jedna :d

u ovom ciklusu su gori nego ikad :d

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Майкл said:

Најбоља шанса нам је у миксу ваздушним пиштољем, рекао бих

Zorana i Mikec generalno, ostali haos, ja bih poslao pre Lazara i ovu Teodoru, mladi su pa nek imaju motivaciju za Pariz

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

Zorana i Mikec generalno, ostali haos, ja bih poslao pre Lazara i ovu Teodoru, mladi su pa nek imaju motivaciju za Pariz

 

Spisak je objavljen, ide 7 onih koji su izborili vizu. 

Link to comment
Share on other sites

Kako bi rangirali po sportistima i takmičarima mogućnost za medalju u Tokiju? Ako uzmemo neki procenat šanse da osvajamo medalju tu. 

 

Tipa, za mene su Đoković i basket 3x3 najsigurnija dva dogadjaja. Šta posle toga? Rekao bih ženska odbojka ali manje sigurnija nego ova prva dva. Posle bih napravio solidan razmak do nekog sledećeg.. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, nenad said:

Kako bi rangirali po sportistima i takmičarima mogućnost za medalju u Tokiju? Ako uzmemo neki procenat šanse da osvajamo medalju tu. 

 

Tipa, za mene su Đoković i basket 3x3 najsigurnija dva dogadjaja. Šta posle toga? Rekao bih ženska odbojka ali manje sigurnija nego ova prva dva. Posle bih napravio solidan razmak do nekog sledećeg.. 

meni su basketasi sumnjivi :d

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nenad said:

 

Nisi odgovorila na pitanje :p

 

Nisu basketaši sumnjivi, za zlato ne bih smeo dati ruku u vatru ali za medalju svakako. 

a ne znam ni ja, sve od zreba zavisi u borilackim sportovima

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...