website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, ChandlerMne said:

Lijep pocetak za Anju. Ako bi osvojila 5 mjesto bila bi blizu kontinentalne kvote ali nedovoljno.

Za sada 5. mesto, kontinentalna kvota ce se znati posle SP, ovo sad nista ne znaci!!

Inace Anja je skroz promenila stil borbe, postala je agresivnija sto se i isplatila

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Za sada 5. mesto, kontinentalna kvota ce se znati posle SP, ovo sad nista ne znaci!!

Inace Anja je skroz promenila stil borbe, postala je agresivnija sto se i isplatila

Ne znam tacno kako sad idu te CQ, da li postoji ogranicen broj po zemlji, znam da je za London bilo pravilo da jedna nacija moze da ima 1 CQ.

Cisto bodovno gledano, sa 3.im mjestom bi imala 1878.  Bila bi ispred Dankinje koja ima CQ. 

E sad, kako bi te liste izgledale vidjecemo...

Racunam da su 3 kvote sigurne, 91kg, 48kg i 57 kg, a vidjecemo da li moze jos neko da se priblizi.

Link to comment
Share on other sites

Jos su jedino Dosen i Zabic u konkurenciji za kvotu. 

Dosen zaostaje 300 bodova u odnosu na CQ a nekih 400 u odnosu na poslednju poziciju po plasmanu. Zrijeb mu nije los, ali bi morao da dodje do 1/4 finala a nisam siguran da to moze. Cekaju ga Frej, Minaskin, Idir, Korel... 

Zabickoj treba oko 200 bodova da bi se izjednacila sa Adlington, i da se nada da ce ova odmah ispasti. Pri cemu se Milica u 1om mecu sastaje sa Grabovski koja ima CQ.

Bice vrlo zanimljivo ali bih volio da makar 1 od njih dogura dalje od 1og kola 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ChandlerMne said:

Jos su jedino Dosen i Zabic u konkurenciji za kvotu. 

Dosen zaostaje 300 bodova u odnosu na CQ a nekih 400 u odnosu na poslednju poziciju po plasmanu. Zrijeb mu nije los, ali bi morao da dodje do 1/4 finala a nisam siguran da to moze. Cekaju ga Frej, Minaskin, Idir, Korel... 

Zabickoj treba oko 200 bodova da bi se izjednacila sa Adlington, i da se nada da ce ova odmah ispasti. Pri cemu se Milica u 1om mecu sastaje sa Grabovski koja ima CQ.

Bice vrlo zanimljivo ali bih volio da makar 1 od njih dogura dalje od 1og kola 

Ne gledaju se kvote tako, vec 10 po kontinentu sa najvecim brojem bodova, npr mogu i 5 iz 48kg, a nijedna iz +78 ako imaju vise bodova....i naravno jedna zemlja samo jedna kvota, muska ili zenska

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, DaniSRB said:

Ne gledaju se kvote tako, vec 10 po kontinentu sa najvecim brojem bodova, npr mogu i 5 iz 48kg, a nijedna iz +78 ako imaju vise bodova....i naravno jedna zemlja samo jedna kvota, muska ili zenska

Nisam znao da to sada tako ide.

Onda za sve kvote moramo da sacekamo sami kraj kvalifikacija, kao sto Jesse rece.

Volio bih da se Anja plasira, gledao sam je jos u juniorskim danima.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ChandlerMne said:

Nisam znao da to sada tako ide.

Onda za sve kvote moramo da sacekamo sami kraj kvalifikacija, kao sto Jesse rece.

Volio bih da se Anja plasira, gledao sam je jos u juniorskim danima.

ako osvoji medalju mislim.da je 70% na Oi

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Ne znaci jos to nista, ima spankinja ispred nje, koja ce ovde osvojiti oko 400 bodova preko! Dok ne izbace ranking nista se ne zna! 

Koliko vidim, osvojice 320 bodova.

Anja bi morala da osvoji medalju, inace nema sanse, koliko mi se cini.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...