website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, nenad said:

Kakva užasna trka Zdelara, startovao je ko ja što bih startovao otprilike. Na 250m je bukvalno zaostajao jedno 100m. Katastrofa. 

Uvek on tako krece, i juce, ali jedno su kvalifikacije, a drugo finale. Ali mlad je, problem je sto ne vidim ponednicki mentalitet kod njega. Odradjuje vec sada sve rutinski.. 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Aleksandar Marjanovic said:

Zdelar kastrofslna taktika protiv iskusnih posada. Ima jos te svetske, ne verujem da moze do kvote

 

Jeste možda taktika da uvek pojača u drugom delu, ali mislim da je ovo i za te standarde bio baš loš start. Sećam se još da su naši stalno kuburili sa lošim startom i u onim sprinterskim disciplinama. 

 

Sve u svemu ako ostanemo na 2 kvote, a u Riu imali 10 i uzeli medalju, to će biti baš katastrofa i neko bi morao da odgovara. Naravno neće, ali eto čisto da se napiše :D 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, nenad said:

Jbg sad nemamo dosta takmičara, mora da se podigne broj. Dubl skul peti u finalu. Očekivano i tamo završismo na 2 čamca tj 3 kvote. 

Da, daj sta das, sto je sramno. Sad im treba a 2016 su unistili karijeru Kajdociju zbog "principa".

Ocekivano za DS. Cak i iznad toga.

Dvojac osnovan prije 2 mjeseca, svaki laik zna da to nece dobro proci. Da su imali vremena, mozda bi napravili nesto. Dvojci se prave godinama unaprijed. Ali dobro, VSS cine "strucnjaci". Isti oni koji godinama salju Filipovica na takmicenja a on ni na Balkanijadi ne bi osvojio medalju. 

Mnogo je gori KSS, ovoliku propast ni u ludilu nisam ocekivao. Slati onakve dvojce, upropastiti osvajace olimpijske medalje, upropastiti bukvalno sve posade. Nama cak ni ovo dvoje sa kvotom nisu konkurentni za olimpijsko finale.

U globalu, zao bi mi bilo da se kosarkasi ne plasiraju. A i sa njima necemo preci cifru od 90. Sto je svakako uzasno lose. Za sve druge mi je svejedno. I da ostanemo na ovoj cifri 67 bi mi bilo svejedno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...