website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Jos malo je ostalo do kraja kval. a nemamo jos mnogo mogucnosti za kvotu:

  • Kosarka - 12
  • Atletika - 4(Dragana, Elzan, Asmir, Vucenovic) + 4(Gardasevic, Anic, Jovancevic, Ciric)
  • Plivanje - ne znam da li ce pokusavati stafetu ali imaju dobru priliku tu i plus nadam se Ninoj kvoti preko B norme, stavicu 1 + 3
  • Judo - 3 sigurne (Majdov, Andrea ili Milica i Marica) + mozda jos jedna ako Marica bude u kvoti pa kontinentalnu kvotu dobije Zabic ili Buncic
  • Karate - sem Jovane mislim da niko vise
  • Rvanje - 2 (Nemes i Dautashvili) plus mozda ovaj rus Cabolov ne znam da li moze na kval
  • Teakwondo - 1 (Mahdi) + 1(ko god bude nastupao ali male su sanse)
  • Tenis - 4(Novak, Dusan, Filip, Kecmanovic ili Laslo) + 2 ( Nina i Nikola Cacic)
  • Stoni tenis - stavicu 0 jer male sanse imaju Lupulesku i Surjan, mix mislim da vise nema sanse za kvotu
  • Triatlon - poslednji put kada sam gledao Ognjen je bio u kvoti sada ne znam
  • Biciklizam - Jovana Crnogorac mozda
  • Boks - 1 mozda i to Nina
  • Dizanje tegova - 1 mozda ako dobijemo pozivnicu isto vazi i za sinhrono plivanje
  • Streljastvo - ja se nadam jos jednoj kvoti a moguce su jos (Sebic, Kovacevic, Grgic, Pletikosic i Teodora Vukojevic)
  • Veslanje - mogucnost Filipovic i dubl skul
  • Kajak - k2 muski i zenski i k1 1000
  • Ostalo strelicarstvo, jedrenje, gimnastika i badminton mislim da nemamo nikakve sanse

 

Bice manje od 100 najverovatnije ali neka bude isto medalja kao prosli put pa cu biti zadovoljan

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Bitne su kval u maju:d

Inace u kajaku k2 idu Zoric i Tomicevic, k1 Zdelar a za k2 500 vidim da su se Biljana i Marija razdvojile:( ja se nadao i toj kvoti

Naravno. ;) Al ako može da pobijedi Belenjuka može i ostale. 

Računam da bi on i Nemeš mogli do kvote. Ketag je izgubio od Kenčadzea, ne bih rekao da je u formi ali ima iskustva, moguće je da i on bude blizu.

Da li onda šaljemo ikoga u K2? Zašto su se razdvojile?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...