website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, DaniSRB said:

ne podbaci ona nego protivnice uglavnom imaju 200 kila :d

 

moras ih napadati, inace ce dobiti kartone, ali kad jedna padne na tebe tu spasa nema :lol:

Bas to:lol: Milica je inace po meni najlepsa i najzgodnija u toj kategoriji ne znam ni sam kako uspe da se izbori i da ih baci a skoro sve su teze od nje:lol:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DaniSRB said:

ne podbaci ona nego protivnice uglavnom imaju 200 kila :d

 

moras ih napadati, inace ce dobiti kartone, ali kad jedna padne na tebe tu spasa nema :lol:

Slabo sad pratim ove teze zenske kateg ali kad vidim one Japanke i Brazilke :lol: Nije joj lako

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Bas to:lol: Milica je inace po meni najlepsa i najzgodnija u toj kategoriji ne znam ni sam kako uspe da se izbori i da ih baci a skoro sve su teze od nje:lol:

nzm sad koliko ona ima kila, ali rekla bih manje od 85......kad bi skidala do 78 nzm koliko bi bila brza za tu kategoriju, po meni je to najslabija kategorija

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Bas to:lol: Milica je inace po meni najlepsa i najzgodnija u toj kategoriji ne znam ni sam kako uspe da se izbori i da ih baci a skoro sve su teze od nje:lol:

Zaista po slici izgleda sasvim pristojno. :)

A sto kazes, cesto naleti na onu Nunjes, Alteman...sa njima joj bas lose ide

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

nzm sad koliko ona ima kila, ali rekla bih manje od 85......kad bi skidala do 78 nzm koliko bi bila brza za tu kategoriju, po meni je to najslabija kategorija

Da, to sam i ja mislio. Ne kapiram sto se muci u ovoj superteskoj. Nije to za nju. Kao sto je Kukolj morao ranije u 100, morala je i ona u -78kg.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ChandlerMne said:

Da, to sam i ja mislio. Ne kapiram sto se muci u ovoj superteskoj. Nije to za nju. Kao sto je Kukolj morao ranije u 100, morala je i ona u -78kg.

pa mozda mora puno da skida, ne znam......ali protivnice stvarno mnogo imaju :lol:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DaniSRB said:

nzm sad koliko ona ima kila, ali rekla bih manje od 85......kad bi skidala do 78 nzm koliko bi bila brza za tu kategoriju, po meni je to najslabija kategorija

Mozda je visoka pa se ne vide kg a ne verujem da ne bi probala za -78 da moze! 

Nadam se da ce ona i Marica da se kval, za Buncica i Dosena mi nece biti toliko zao ako ne uspeju

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, ChandlerMne said:

Inace, brzo ce turnir u rukometu. Sta mislite?

Мислим да немамо неке шансе. Сви знамо да је у рукомету домаћи терен пола посла. Али опет игра се без публике... Тешко ће наше везати еве победе против Мађарске и Русије

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NikolaB said:

Мислим да немамо неке шансе. Сви знамо да је у рукомету домаћи терен пола посла. Али опет игра се без публике... Тешко ће наше везати еве победе против Мађарске и Русије

Za Ruskinje mi je jasno. Nadao sam se sansi protiv Madjarica

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...