website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Bio je wazari za izraelku a ne ippon, posle je Marica napravila wazari i na kraju dobila mec! Izraelka je 8. Na rang listi sto je top rezultat!! 

Inace mislim da je sada Andrea ispred Milice na rang listi sto je odlicno!

Na rang listi kod Marice jos stoji brazilka a mislim da je ona suspendovana zbog dopinga???

Koliko cemo ih imati onda? Majdov, neko u 48 kg. Ko jos? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

Bio je wazari za izraelku a ne ippon, posle je Marica napravila wazari i na kraju dobila mec! Izraelka je 8. Na rang listi sto je top rezultat!! 

Inace mislim da je sada Andrea ispred Milice na rang listi sto je odlicno!

Na rang listi kod Marice jos stoji brazilka a mislim da je ona suspendovana zbog dopinga???

Super :d

 

Nzm, stvarno videcemo u ponedeljak

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ChandlerMne said:

Koliko cemo ih imati onda? Majdov, neko u 48 kg. Ko jos? 

Majdov i ja se nadam Andrea a ne Milica su sigurni, Marica ce biti od ponedeljka na 100 bodova od kvote mada mislim da je brazilka suspendovana na 2 godine ali je jos nisu sklonili sa rang liste tako da je mozda i u kvoti! Strahinja je vrlo blizu kvote ali mu fali jedan dobar rezultat a tu su i Milica Zabic i Dosen! Nadam se da Milica Zabic moze nesto ovde jer ima solidan zreb za 7. ili 5. Mesto

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

Majdov i ja se nadam Andrea a ne Milica su sigurni, Marica ce biti od ponedeljka na 100 bodova od kvote mada mislim da je brazilka suspendovana na 2 godine ali je jos nisu sklonili sa rang liste tako da je mozda i u kvoti! Strahinja je vrlo blizu kvote ali mu fali jedan dobar rezultat a tu su i Milica Zabic i Dosen! Nadam se da Milica Zabic moze nesto ovde jer ima solidan zreb za 7. ili 5. Mesto

U Judu se računa 5+1 rezultat , da dobit će 500 bodova ali gubi 160 , znaci plus 340 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Majdov i ja se nadam Andrea a ne Milica su sigurni, Marica ce biti od ponedeljka na 100 bodova od kvote mada mislim da je brazilka suspendovana na 2 godine ali je jos nisu sklonili sa rang liste tako da je mozda i u kvoti! Strahinja je vrlo blizu kvote ali mu fali jedan dobar rezultat a tu su i Milica Zabic i Dosen! Nadam se da Milica Zabic moze nesto ovde jer ima solidan zreb za 7. ili 5. Mesto

Hvala ti! Nisam siguran za Milicu Zabic, ona bas cesto podbaci. A ovaj turnir zaista nije prejak. Mozda uzme neke poene. 

Bojan je nekako u sjenci, nece ga neki dobar rezultat.

Jedino sta necu prezaliti je Kukolj. :(

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, prso1000 said:

U Judu se računa 5+1 rezultat , da dobit će 500 bodova ali gubi 160 , znaci plus 340 

 

Znam za to, ali sa 340 bodova ona ce biti ja mislim prva ili druga ispod crte ali mislim da je brazilka suspendovana ali ne razumem zasto je jos ne brisu sa liste

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, ChandlerMne said:

Hvala ti! Nisam siguran za Milicu Zabic, ona bas cesto podbaci. A ovaj turnir zaista nije prejak. Mozda uzme neke poene. 

Bojan je nekako u sjenci, nece ga neki dobar rezultat.

Jedino sta necu prezaliti je Kukolj. :(

ne podbaci ona nego protivnice uglavnom imaju 200 kila :d

 

moras ih napadati, inace ce dobiti kartone, ali kad jedna padne na tebe tu spasa nema :lol:

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ChandlerMne said:

Hvala ti! Nisam siguran za Milicu Zabic, ona bas cesto podbaci. A ovaj turnir zaista nije prejak. Mozda uzme neke poene. 

Bojan je nekako u sjenci, nece ga neki dobar rezultat.

Jedino sta necu prezaliti je Kukolj. :(

Milica nema srece sa zrebom, u Tel Avivu je naletela odmah na brazilku, napravila wazari ali nije uspela to da sacuva!!

Sada po meni ima odlican zreb tako da je sve na njoj

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...