website statistics
Jump to content
  • Welcome to Totallympics, the home of Olympic Sports!

Register now to gain access to all of our features and follow all sports events with us here on Totallympics!

Serbia National Thread | На путу за Токио 2020

Recommended Posts

• Replies 13k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• dareza

3140

• DaniSRB

2525

• Майкл

2189

• ChandlerMne

2128

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vaistinu vaskrse. Srecan Uskrs.

Neko koga ja drzim na avataru mora da osvoji zlato naravno. Sad cu ih drzati do Tokija

Ali, šta reći za Nevenu?  Kada sam video rezultat iz Super-G i ko je sastavljao stazu znao sam da će uraditi nešto veliko  

Posted Images

Konkurencija je ovde dosta slabija nego što bi bila da nije ovakva situacija koliko sam razumeo. Ali gledam finalistkinje u bolderu i nijedna nije bila bolja od Staše u Speedu.. 

I takođe niko iz prvih 6 u Speedu nije uopšte bio u 20 u bolderu osim jedne takmičarke koja je bila 19. 

Naučio sam i kako se boduje combined, pomnoze se plasmani iz sve tri i ko ima najmanje pobeđuje. Sa tim da ovo u suštini sada nema veze za taj combined, tj ovo mu dodju ko kvalifikacije neke za combined za vikend. 

1 hour ago, nenad said:

Konkurencija je ovde dosta slabija nego što bi bila da nije ovakva situacija koliko sam razumeo. Ali gledam finalistkinje u bolderu i nijedna nije bila bolja od Staše u Speedu.. 

I takođe niko iz prvih 6 u Speedu nije uopšte bio u 20 u bolderu osim jedne takmičarke koja je bila 19. 

Naučio sam i kako se boduje combined, pomnoze se plasmani iz sve tri i ko ima najmanje pobeđuje. Sa tim da ovo u suštini sada nema veze za taj combined, tj ovo mu dodju ko kvalifikacije neke za combined za vikend. 

Bronza za stasu:yes

Ja mislim da se ovo nista sad ne racuna vec postoje posebne kvalifikacije za combined

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Bronza za stasu:yes

Ja mislim da se ovo nista sad ne racuna vec postoje posebne kvalifikacije za combined

Mislim da moraš da učestvuješ u sve 3 discipline i da imaju neke kvalifikacije i za kvalifikacije da bi ušao u combined, ali nisam 100 posto siguran. 

Bronza.. Ne znam kakva je Belgijanka u leadu ali deluje kao da je glavni favorit za kvotu. Neverovatno glatko izgleda u ovom boulderu.