website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, ChandlerMne said:

Pričaš o repasažu?

pa da. Zavrsila je nastup. Sto je i ocekivano s obzirom koliko dugo se spremala za ovo, mislim kratko. Ali i da je u najboljoj formi ne bi imala sanse, konkurencija je paklena. 6 jakih takmicarki ce se boriti za 4 norme, dve ostaju bez OI.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ChandlerMne said:

Mora nešto da se radi. Sestre Obradović bi mogle da budu fini kandidati za Tokio. A i ona Nadežda, kako li se već preziva.

I Brasnjovic. Koji je skoro pa nepobediv do 90kg.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dareza said:

pa da. Zavrsila je nastup. Sto je i ocekivano s obzirom koliko dugo se spremala za ovo, mislim kratko. Ali i da je u najboljoj formi ne bi imala sanse, konkurencija je paklena. 6 jakih takmicarki ce se boriti za 4 norme, dve ostaju bez OI.

Jasno kao dan. Ovo je i njena neozbiljnost a nadasve neozbiljnost saveza.

Ne znam šta planira ali mislim da je suludo da nastavlja posle ovoga. U Tokiju bi imala 36 godina, a uz skromnu karijeru mislim da je zaista bolje da napravi mjesto za druge.

I savez bi konačno mogao da počne da koristi mozak.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Jasno kao dan. Ovo je i njena neozbiljnost a nadasve neozbiljnost saveza.

Ne znam šta planira ali mislim da je suludo da nastavlja posle ovoga. U Tokiju bi imala 36 godina, a uz skromnu karijeru mislim da je zaista bolje da napravi mjesto za druge.

I savez bi konačno mogao da počne da koristi mozak.

Oni da znaju odmah posle OI da pocnu da prave posade za Tokio. Prosto je neshvatljivo da Mackovic i Pivac nisu dobili nikakvu sansu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dareza said:

I Brasnjovic. Koji je skoro pa nepobediv do 90kg.

Koje je godište?

Uz Kukolja mislim da bi mogli da za Tokio naprave sasvim solidan tim. Ali su svi oni u kritičnoj fazi baš sada. Znam slučajeva i to ne malo, kada su sjajni kadeti i juniori imali slabu seniorsku karijeru.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Jasno kao dan. Ovo je i njena neozbiljnost a nadasve neozbiljnost saveza.

Ne znam šta planira ali mislim da je suludo da nastavlja posle ovoga. U Tokiju bi imala 36 godina, a uz skromnu karijeru mislim da je zaista bolje da napravi mjesto za druge.

I savez bi konačno mogao da počne da koristi mozak.

pa dobro poslali su je da proba...da nisu mi bi ih opet krivili zasto nisu....Ivi nema sta da se zameri....bila je nasa prva veslacica na OI i otvorila je vrata drugima....ona je svoju sansu propustila 2012. Sad za nju jednu nisu potrosili nzm koliko para sto su je poslali

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Koje je godište?

Uz Kukolja mislim da bi mogli da za Tokio naprave sasvim solidan tim. Ali su svi oni u kritičnoj fazi baš sada. Znam slučajeva i to ne malo, kada su sjajni kadeti i juniori imali slabu seniorsku karijeru.

'99 valjda. Ima i ona do 48 Stojadinov. I ona na svakom takmicenju uzima medalju.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DaniSRB said:

pa dobro poslali su je da proba...da nisu mi bi ih opet krivili zasto nisu....Ivi nema sta da se zameri....bila je nasa prva veslacica na OI i otvorila je vrata drugima....ona je svoju sansu propustila 2012. Sad za nju jednu nisu potrosili nzm koliko para sto su je poslali

To je tacno. Ja kad pomislim na veslanje meni prvo njeno ime u glavi :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...