website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, nenad said:

 

Dalje od finala konferencije svakako neće igrati. a i ta serija će verovatno biti kratka. Da pobede Portland im je puna kapa u ovom trenutku a ni u to nisam baš siguran, 50-50 im je. Znači sezona bi mu trebalo biti gotova za neke 2 nedelje maksimum. Ja sam ubeđen da će igrati. E sad, ko zna. 

neka i budu u finalu, samo nek kasnije igra :D

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

haha Sabo nece vise da pliva za Srbiju vec hoce da takmici za Madjarsku. Ko zna kakve su mu uslove dali. Eto kako sada ostajemo bez svega :( Ali dobro svako kako zeli.

najbolje da razmislja jel savez ima para za SP ili ne :d

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

najbolje da razmislja jel savez ima para za SP ili ne :d

 

ma ja ga uopste ne osudjujem ali uopste. Prvo on je Madjar, ovo se mozda i moglo ocekivati, drugo uslovi daleko bolji, a i trece mnogo vise se ceni uspeh. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

 

ma ja ga uopste ne osudjujem ali uopste. Prvo on je Madjar, ovo se mozda i moglo ocekivati, drugo uslovi daleko bolji, a i trece mnogo vise se ceni uspeh. 

Pa ni ja, prosle godine su ga ispalili za sp u malim bazenima

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

Pa ni ja, prosle godine su ga ispalili za sp u malim bazenima

 

svako ide gde mu je bolje. a i da ti kazem ja sam se bas ohladio od sporta nekako kad vidim ostale stvari.... stvarno sad pocenjem da verujem u onu cuvenu hleba i igara

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

 

svako ide gde mu je bolje. a i da ti kazem ja sam se bas ohladio od sporta nekako kad vidim ostale stvari.... stvarno sad pocenjem da verujem u onu cuvenu hleba i igara

zenis se? :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...