website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Майкл said:

 

Deluje kao da su pojedinci otišli bez ikakvog treninga na SK :lol: jedino je Lazar bio solidan.

Da vidimo samo da li Sanja moze da nastavi sa lepim rezultatima! 

Za sada mi se cini da jedino ona i Lazar i mozda Sebic i Pletikosic mogu do kvote,ne znam zasto Milica Babic ne pokusa

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Майкл said:

 

Deluje kao da su pojedinci otišli bez ikakvog treninga na SK :lol: jedino je Lazar bio solidan.

Bas tako,a i cijela sezona im je za sada takva. Ako poredimo sa Riom,cini mi se da su svi daleko od kvote. Sebic je recimo na svakom SK bio blizu,a i ostali su bili znacajno bolji. A sada,ne samo da smo na 2 kvote,nije to problem,vec su svi kilometrima daleko od bilo cega. Koreja nam donosi uspjeh skoro stalno al zaista ne vidim ko bi osim mozda Lazara i Sebica mogao u finale.

A SK po SK,nivo stresa raste,ne znam bas kako ce se nositi sa tim.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

Da vidimo samo da li Sanja moze da nastavi sa lepim rezultatima! 

Za sada mi se cini da jedino ona i Lazar i mozda Sebic i Pletikosic mogu do kvote,ne znam zasto Milica Babic ne pokusa

Nesto u savezu definitivno ne stima. Selekcija im je hm...pa da kazem problematicna. Slozicu se sa tobom,ako se neko cudo ne desi,od kvota mozemo da ocekujemo jos maksimalno 3,makar za sada. 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, ChandlerMne said:

Bas tako,a i cijela sezona im je za sada takva. Ako poredimo sa Riom,cini mi se da su svi daleko od kvote. Sebic je recimo na svakom SK bio blizu,a i ostali su bili znacajno bolji. A sada,ne samo da smo na 2 kvote,nije to problem,vec su svi kilometrima daleko od bilo cega. Koreja nam donosi uspjeh skoro stalno al zaista ne vidim ko bi osim mozda Lazara i Sebica mogao u finale.

A SK po SK,nivo stresa raste,ne znam bas kako ce se nositi sa tim.

 

Moja greska,Cangvon je samo za glinene golubove.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...