website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Svaka čast Jovani, Aleksandar uz dosta muke i sreće.

Što se veslanja tiče, jedino dubl skul ima neke šanse. Sve ovo ostalo je smiješno. Iva kaže da skif nije vozila od 2013, četverci prvu trku imali baš ovdje. A priča se o nekim ozbiljnim planovima. :wall:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ChandlerMne said:

Svaka čast Jovani, Aleksandar uz dosta muke i sreće.

Što se veslanja tiče, jedino dubl skul ima neke šanse. Sve ovo ostalo je smiješno. Iva kaže da skif nije vozila od 2013, četverci prvu trku imali baš ovdje. A priča se o nekim ozbiljnim planovima. :wall:

pa nemoj ni slusati njih.....mi sami znamo neko realno stanje :D....oni su uvek puni planova

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DaniSRB said:

pa nemoj ni slusati njih.....mi sami znamo neko realno stanje :D....oni su uvek puni planova

Nije problem za nas, mi smo u ovome duboko nego zbog drugih ljudi koji jedino znaju sport preko Blica i B92. Servira im se pogrešna slika. :cry:

Link to comment
Share on other sites

Dubl skul akos e kvalifikuje za igre ja njih tamo vidim u finalu. Oni su pokazali fantasticne rezultate na testiranjima. Sada je sve u njihovoj glavi. Ovu trku u finalu moraju da veslaju sa dosta taktike.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Nije problem za nas, mi smo u ovome duboko nego zbog drugih ljudi koji jedino znaju sport preko Blica i B92. Servira im se pogrešna slika. :cry:

neka dodju ovamo da im mi objasnimo :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...