website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

5 minutes ago, Aleksandar Marjanovic said:

Na ovo se moramo naviknuti. Na igru toplo hladno sa puno oscilacija. Ipak je medalja medalja. Jedna Francuska je odigrala ocajan sampionat. 

 

Uros Kovacevic nije imao niti jedan, i to slovima, niti jedan perfektan prijem. Kako uopste funkcionisemo bez prijema nije mi jasno. 

 

Proslo je vreme konstantnih rezultata u odbojci. Jedna Francuska nije konstantna, sta drugi da ocekuju. 

za mene Franucska jos uvek nije neki parametar, osvojili su EP jednom i par medalja u SL kao mi, a videli smo na nasem primeru da SL mnogo ne znaci.........na OI su prosli ocajno kao i ovde

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, DaniSRB said:

za mene Franucska jos uvek nije neki parametar, osvojili su EP jednom i par medalja u SL kao mi, a videli smo na nasem primeru da SL mnogo ne znaci.........na OI su prosli ocajno kao i ovde

realno pojedinacni kvalitet na kome bi mogli da gaje optimizam. Ja ne vidim na osnovu cega bismo mi gajili optimizam. Imamo ekipu za cetvrtfinale velikih takmicenja, nekad cemo proci, nekada necemo. Sa sadasnjim nacinom kvalifikacija na OI tesko ce ici. Mozda ako budemo domacini nekog turnira. Ni generacije sa Miljkovicem i nikolom se nisu lako kvalifikovale (Peking).

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, DaniSRB said:

meni se ovo nista ipak ne svidja

 

a Belgije mi je tako zao :(

sjajni su ove sezone i sad su ostali bez medalje, i jos su zrtva namestanja FIVB-u u Svetskoj ligi :(

Videcemo na SP sledece godine sta mogu, ja sam zadovoljan, jbg juce su ona tri seta bila ocajna ali sam zadovoljan sa ostalim utakmicama!! 

Jedni Poljaci posle svetske titule ne mogu da se oporave tako da sam zadovoljan sa ovim sto su pokazali nasi, sl. put cemo imati i Atanasijevica u boljoj formi i Ivovica!!:yes

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Aleksandar Marjanovic said:

realno pojedinacni kvalitet na kome bi mogli da gaje optimizam. Ja ne vidim na osnovu cega bismo mi gajili optimizam. Imamo ekipu za cetvrtfinale velikih takmicenja, nekad cemo proci, nekada necemo. Sa sadasnjim nacinom kvalifikacija na OI tesko ce ici. Mozda ako budemo domacini nekog turnira. Ni generacije sa Miljkovicem i nikolom se nisu lako kvalifikovale (Peking).

bice promenjen sistem, nece vise biti onog turnira za smesne ekipe

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Videcemo na SP sledece godine sta mogu, ja sam zadovoljan, jbg juce su ona tri seta bila ocajna ali sam zadovoljan sa ostalim utakmicama!! 

Jedni Poljaci posle svetske titule ne mogu da se oporave tako da sam zadovoljan sa ovim sto su pokazali nasi, sl. put cemo imati i Atanasijevica u boljoj formi i Ivovica!!:yes

Poljacima vec neko vreme skrpi......sad ce verovatno naturalizovati Leona

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, ChandlerMne said:

A od kosarke zaista nisam nista ocekivao. Ovo EP je zrtvovano,nema sta. Sa ovim igracima nema price o nekom uspjehu. Nasi uspjesi zavise od onih koje nema. Sa Micicem,Milosavljevicem i Macvanom nema kvaliteta... tako da vec treba misliti o SP i o tome da se ovi otkazi nikad vise ne ponove.

 

Od trojice navedenih zaista loš je Micić, Mačvan pogotovo ne pripada toj klasi jer uvek daje maksimum za NT :dunno:  

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DaniSRB said:

Poljacima vec neko vreme skrpi......sad ce verovatno naturalizovati Leona

 

 

Videcemo sta ce biti ali medalja je u dzepu, sl. godina i SP je parametar sta moze nasa ekipa!! 

Treba da se shvati da je Grbic limitiran sa igracima ovo je ono sto imamo trenutno, jedino da i mi naturalizujemo nekog igraca pa da ima vise opcija!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...