website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Vrlo je jasno da ovaj odbojkaski tim sa ovim igracima ima izrazite limite i to je to. Njemacka nije smjela ovo da dobije. U ovom su se mecu pokazale bas sve slabosti a nije ih bilo malo. Jeste da Marko nedostaje ali ovo je u poslednja 3 seta bilo blamantno. Nisam siguran da ce se nasi uopste i boriti za medalju. Kad se onako izgubi psiha je na nuli. I sto Danijela kaze eto nam opet problema za OI. Ne kazem da Nikolu treba otpustiti ali zaista nije pokazao nista znacajno. Nesto krupno mora da se mijenja.

Link to comment
Share on other sites

A od kosarke zaista nisam nista ocekivao. Ovo EP je zrtvovano,nema sta. Sa ovim igracima nema price o nekom uspjehu. Nasi uspjesi zavise od onih koje nema. Sa Micicem,Milosavljevicem i Macvanom nema kvaliteta... tako da vec treba misliti o SP i o tome da se ovi otkazi nikad vise ne ponove.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, ChandlerMne said:

Vrlo je jasno da ovaj odbojkaski tim sa ovim igracima ima izrazite limite i to je to. Njemacka nije smjela ovo da dobije. U ovom su se mecu pokazale bas sve slabosti a nije ih bilo malo. Jeste da Marko nedostaje ali ovo je u poslednja 3 seta bilo blamantno. Nisam siguran da ce se nasi uopste i boriti za medalju. Kad se onako izgubi psiha je na nuli. I sto Danijela kaze eto nam opet problema za OI. Ne kazem da Nikolu treba otpustiti ali zaista nije pokazao nista znacajno. Nesto krupno mora da se mijenja.

ja i dalje mislim da oni mogu svakog da pobede, i ovako su bas super momci.......ali uvek malo tog nekog samopouzdanja zafali kad je najpotrebnije, ne znam stvarno zasto je to tako....

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DaniSRB said:

ja i dalje mislim da oni mogu svakog da pobede, i ovako su bas super momci.......ali uvek malo tog nekog samopouzdanja zafali kad je najpotrebnije, ne znam stvarno zasto je to tako....

Ali rezultati bas izostaju. Uvijek fali ono nesto. Vidjecemo,nadam se da ce uspjeti da odu na Svjetski kup 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ChandlerMne said:

Ali rezultati bas izostaju. Uvijek fali ono nesto. Vidjecemo,nadam se da ce uspjeti da odu na Svjetski kup 

dobro, sad su dosli u borbu za medalju, prvi put od 2013. sto se tice ovih vaznijih takmicenja.........ali moraju nesto da srede na planu samopuzdanju jer su u SL pokazali da mogu sa svima da igraju

 

Nemci su nam nazalost i ranije bili dark horse

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ChandlerMne said:

Vrlo je jasno da ovaj odbojkaski tim sa ovim igracima ima izrazite limite i to je to. Njemacka nije smjela ovo da dobije. U ovom su se mecu pokazale bas sve slabosti a nije ih bilo malo. Jeste da Marko nedostaje ali ovo je u poslednja 3 seta bilo blamantno. Nisam siguran da ce se nasi uopste i boriti za medalju. Kad se onako izgubi psiha je na nuli. I sto Danijela kaze eto nam opet problema za OI. Ne kazem da Nikolu treba otpustiti ali zaista nije pokazao nista znacajno. Nesto krupno mora da se mijenja.

 

Nazalost, hronicni problem ovog tima je prijem servisa. On je preduslov da bi ova ekipa igrala dobro. Nije mi jasno zasto Rosic nije igrao juce kada je protiv Bugarske odigrao bez greske. Verovatno neki raniji interni dogovor pre sampionata. Nemci su npr.imali mnogo bolji prijem, i u 3. 4. i 5.setu. Nema tu mnogo filozofije, i nece se mnogo promeniti ni kada se Ivovic vrati, niti Nikola tu moze ne znam sta promeniti, prosto utakmice u kojima nam je prijem dobar dobijamo, one u kojima nije dobar gubimo, i to je to. Dok je ova generacija na okupu, igracemo pormenljivo, sto ne znaci da ne mozemo da osvajamo medalje, ali tesko ce nam se dogoditi serija od 5,6 meceva sa dobrim prijemom, prosto ovi igraci su takvi i to je to. Kada kazem los prijem uopste ne mislim na katastrofalne greske pri prijemu, i direktne poene, vec na prijem zbog koga dizac mora izlaziti konstantno na 3 metar, sto mu znatno otezava organizaciju igre, prvog tempa, brzinu odigravanja, vreme da protivnik formira i trojni blok itd...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...