website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, dareza said:

Meni je zao Milice Mandic. Sad ce svi da pljuju :( A videli ste koliko je tesko postati OI sampion.

Realno se od nje nije mogla očekivati odbrana titule, vidjelo se već od Londona da ona više nije prava.

RTCG nije dao ništa od tekvondoa pa ne znam, kako se borila ali kako čukem, protiv Bjanke je bila jako pasivna. Ne može to tako. A nije joj prvi put.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dareza said:

Meni je zao Milice Mandic. Sad ce svi da pljuju :( A videli ste koliko je tesko postati OI sampion.

Meni je zao Ivane, bas se videlo da se spremala za to zlato ali pored ona dva hemafrodita nije mogla nista da uradi:( Ali je rekla da Tokio nije daleko:d Bekric je u emisiji OI popodne rekao da se polako vraca, ne znam koliko je to realno od njega ali videcemo, ja se nadam da ce se Tatjana vratiti:fingers:

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

ovaj sto mu se glava ne vidi pretpostavljam :d

Zoki je bio u transu. Prvi put sam tada video da zapavo nije covek od kamena. Pogubio se :d Posto jedino sto od njega vidimo su: stalno prica, kiseo osmeh kad se pogresi i zvaka naravno :d:bowdown: A kako nas je Zoki demantovao. Seti se samo kako smo otisli na SP 2014 :d 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dareza said:

Zoki je bio u transu. Prvi put sam tada video da zapavo nije covek od kamena. Pogubio se :d Posto jedino sto od njega vidimo su: stalno prica, kiseo osmeh kad se pogresi i zvaka naravno :d:bowdown: A kako nas je Zoki demantovao. Seti se samo kako smo otisli na SP 2014 :d 

s obzirom koliko je dugo trener i vreme je bilo :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...