website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Pa jbg kad su sav novac usmerili na judo, nece uzeti trece zlato, Kuka je losija od ove dve, ova Maljinda je bila veci favorit za zlato ali hvala bogu nije vise u onoj formi!! Dobro je samo da nemaju vise neke talente jedino mozda ona u kategoriju -63! A mi ako ne uzmemo minimum 2 zlata onda je ovo bas lose, rqduje mi i miks Novak i Nina

Ja osim Novaka i 3x3 ne vidim ko moze do zlata. Imamo mi kandidata za zlato, ali ne tako jake kao ovi gore. A upravo nas zlata dizu u plasmanu. Dzaba nama 10 medalja ako nema zlata. 

Nadam se da OKS shvata da odavno nije bitno samo ucestvovati vec da su medalje te koje se racunaju. I to zlatne. Nadam se sa cemo se moci radovati sjutra, makar miks pistolj.

Posto pratis dzudo i u mladjim kategorijama, kako stoje pokrajinci? Ne sjecam se da ih ima puno sa medaljama.

Inace se Keljmendi penzionisala.

Link to comment
Share on other sites

Just now, NikolaB said:

Кад помену џудо чини ме се да имају једну цуру која је лани на европском јуниорском била изнад Ање Обрадовић

Pa to je ta u -63 kategoriji ali nije toliko dominantna, Anja je bas nju dobila na juniorskom SP a i sada na SP je ispala u prvom kolu a Anja bronza! Tako da nemaju neke naslednice!!:d ove dve valjda nece biti kandidati za zlato u Parizu:whistle:

Mi za Pariz bas imamo kandidate i plus kazem kadeti su nam odlicni videcemo na kadetskom EP sta mogu!!

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ChandlerMne said:

Ja osim Novaka i 3x3 ne vidim ko moze do zlata. Imamo mi kandidata za zlato, ali ne tako jake kao ovi gore. A upravo nas zlata dizu u plasmanu. Dzaba nama 10 medalja ako nema zlata. 

Nadam se da OKS shvata da odavno nije bitno samo ucestvovati vec da su medalje te koje se racunaju. I to zlatne. Nadam se sa cemo se moci radovati sjutra, makar miks pistolj.

Posto pratis dzudo i u mladjim kategorijama, kako stoje pokrajinci? Ne sjecam se da ih ima puno sa medaljama.

Inace se Keljmendi penzionisala.

 

Brate, Srbija je zemlja gde na spavanju nema više od 5 miliona ljudi i gde prosečan stanovnik mota kablove za platu od 40 000 dinara i ti kažeš džaba 10 medalja. Budi realan malo pa vidi šta je normalno očekivati da ovakva jedna država uradi na OI. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ChandlerMne said:

Ja osim Novaka i 3x3 ne vidim ko moze do zlata. Imamo mi kandidata za zlato, ali ne tako jake kao ovi gore. A upravo nas zlata dizu u plasmanu. Dzaba nama 10 medalja ako nema zlata. 

Nadam se da OKS shvata da odavno nije bitno samo ucestvovati vec da su medalje te koje se racunaju. I to zlatne. Nadam se sa cemo se moci radovati sjutra, makar miks pistolj.

Posto pratis dzudo i u mladjim kategorijama, kako stoje pokrajinci? Ne sjecam se da ih ima puno sa medaljama.

Inace se Keljmendi penzionisala.

 

Боље имати 10 медаља од 2 злата, лол

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...