website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

37 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Tijana u prvom kolu na evropsku prvakinju ove godine:d Ae nek joj se osveti za EP:fingers:

Milica lagano do CF, posle ne znam na koga ide

Ide na Poljakinju valjda, morala bi u polufinale gde je čeka Kineskinja. Tijana prvo Španija, pa Kina, užas. 

Link to comment
Share on other sites

Molba za vas da mi pomognete oko pronalaska nekog livestream-a igara.

Ovaj nesretni RTCG ne gledam iz principa, uglavnom ni ne prikazuju ono sto bih gledao. ES plejer nisam aktivirao niti planiram.

Znate li mozda neki program ili aplikaciju pomocu koje bih mogao da gledam nase sportiste i ove manje sportove?

Unaprijed hvala

Link to comment
Share on other sites

Добар почетак за наше пошто се Јована Арсић као укупно седма (трећа у својој групи) директно квалификовала за четвртфинале. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, ChandlerMne said:

Molba za vas da mi pomognete oko pronalaska nekog livestream-a igara.

Ovaj nesretni RTCG ne gledam iz principa, uglavnom ni ne prikazuju ono sto bih gledao. ES plejer nisam aktivirao niti planiram.

Znate li mozda neki program ili aplikaciju pomocu koje bih mogao da gledam nase sportiste i ove manje sportove?

Unaprijed hvala

pa hocemo li moci bilo sta u CG gledati?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DaniSRB said:

pa hocemo li moci bilo sta u CG gledati?

Mislim da ce prikazivati atletiku, plivanje i tenis. Ali sto se tice srpske reprezentacije mislim da nece nista osim Novaka, a mozda i timske sportove ako dodjemo do kraja.

Ostaje problem - sta sa kajakom, veslanjem, stonim tenisom i svim sportovima gdje ucestvujemo. Gdje to gledati...

Blokiraju RTS ovdje odavno.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ChandlerMne said:

Mislim da ce prikazivati atletiku, plivanje i tenis. Ali sto se tice srpske reprezentacije mislim da nece nista osim Novaka, a mozda i timske sportove ako dodjemo do kraja.

Ostaje problem - sta sa kajakom, veslanjem, stonim tenisom i svim sportovima gdje ucestvujemo. Gdje to gledati...

Blokiraju RTS ovdje odavno.

Pa nadji na netu RTS online ima i gledas

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ChandlerMne said:

Mislim da ce prikazivati atletiku, plivanje i tenis. Ali sto se tice srpske reprezentacije mislim da nece nista osim Novaka, a mozda i timske sportove ako dodjemo do kraja.

Ostaje problem - sta sa kajakom, veslanjem, stonim tenisom i svim sportovima gdje ucestvujemo. Gdje to gledati...

Blokiraju RTS ovdje odavno.

https://7plus.com.au/olympics proveri mislim da ovde moze da se prati

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...