website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

Hahaha on lud:d on da moli Boga da uzmemo jos 2 bar:lol:

Inace bice dosta povlacenja zbog Rusa oni imaju pravo na 10 kvota, kada se pravi presek? Jos je ja mislim ostala Balkanijada od vecih takmicenja, steta sto je Samac tek sada prebacio 80m, on nema sanse  sad

29.06.

Link to comment
Share on other sites

„Новак је потврдио жељу да учествује на Олимпијади и ми смо списак са његовим именом већ послали Олимпијском комитету Србије. Одатле ће бити прослеђен даље“ поручили су из Тениског савеза Србије за „Спортски журнал“Занимљиво, на списку ТСС је још само Миомир Кецмановић од српских тенисера. Учешће су отказали Душан Лајовић, Филип Крајиновић и Ласло Ђере.

 

Када је реч о тенисеркама, за сингл су пријављене Нина Стојановић и Ивана Јоровић, док ће Александра Крунић са Нином наступити у дубл конкуренцији.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DaniSRB said:

„Новак је потврдио жељу да учествује на Олимпијади и ми смо списак са његовим именом већ послали Олимпијском комитету Србије. Одатле ће бити прослеђен даље“ поручили су из Тениског савеза Србије за „Спортски журнал“Занимљиво, на списку ТСС је још само Миомир Кецмановић од српских тенисера. Учешће су отказали Душан Лајовић, Филип Крајиновић и Ласло Ђере.

 

Када је реч о тенисеркама, за сингл су пријављене Нина Стојановић и Ивана Јоровић, док ће Александра Крунић са Нином наступити у дубл конкуренцији.

Na koju foru Ivana?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Moguce! Bas mi je drago za devojke a ovu trojicu treba skroz otpisati i za Davis Cup, dati sansu nekim mladjim jer ako je ko mogao da ne ucestvuje je Novak!!

ali nzm da li ce upasti, nadam se da hoce!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...