website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

13 minutes ago, ChandlerMne said:

Serbian judoka Nemanja Milic clinched a bronze medal at the Junior European Cup in Paks in 2019. He captured a silver medal at the Junior European Cup in Cluj Napoca in 2019. She took silver at the European Cup in Dubrovnik in 2020.

Slazem se i za ovu 2icu.

 

ti evropski kupovi se ne boduju za oi, posle toga su naredni openi koji daju malo bodova

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

ti evropski kupovi se ne boduju za oi, posle toga su naredni openi koji daju malo bodova

:yes

Vise sam mislio na to da ima odredjenog talenta, gledao sam ga par puta, izgleda solidno. Uz rad bi mozda mogao da se priblizi top 30 za Pariz.

Vidjecemo uostalom.

Jovana Obradovic mi je djelovala bolje od Anje nekada davno a vidi sada.. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, ChandlerMne said:

Serbian judoka Nemanja Milic clinched a bronze medal at the Junior European Cup in Paks in 2019. He captured a silver medal at the Junior European Cup in Cluj Napoca in 2019. She took silver at the European Cup in Dubrovnik in 2020.

Slazem se i za ovu 2icu.

 

Nista to, ako gledas to onda mozes spisak da prosiris za bar jos 5! Ja gledam samo veca takmicenja gde Radulj ima 5. mesto na SP za juniore ja mislim a Aleksandar ima bronzu mislim na EJOF-u i bronzu na EP za kadete

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ChandlerMne said:

:yes

Vise sam mislio na to da ima odredjenog talenta, gledao sam ga par puta, izgleda solidno. Uz rad bi mozda mogao da se priblizi top 30 za Pariz.

Vidjecemo uostalom.

Jovana Obradovic mi je djelovala bolje od Anje nekada davno a vidi sada.. 

Nikada nije Jovana bila bolja, od kada se pojavila Anja jovana je ostala u senci!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Nikada nije Jovana bila bolja, od kada se pojavila Anja jovana je ostala u senci!

Gledao sam ih kao kadetkinje, pricam o stilu borbe, jer sam i sam trenirao dzudo. 

Tada je Jovana djelovala brze, stabilnije. 

Rezultati su drugo, naravno.

Link to comment
Share on other sites

Vidim na wikipediji kad se izbace ovi sto nece na Oi ili nisu igrali u fed kupu Nina se kvalifikovala preko onog mesta za Evropu tako da je to 5 tenisera. Sad jos da vidimo jel ima sanse zenski dubl i da li su Cacica sa Djokovicem nominovali.

 

sa 5 u tenisu i 5 u dzudou do 82 smo dosli

Link to comment
Share on other sites

Мислим да су и Нина и Александра ту негде око 50. места по ренкингу дублова, а пошто Нина преко ренкинга иде у синглу врв ће моћи да пријави и дубл са Алекс. 

 

Значи са тенисом и џудом смо на 82/83 квоте. Ако томе додамо очекиваних 12 места за кошаркаше то је 94 и још 4-5 квота у атлетици преко ренкинга, ето нас на око стотињак. Наравно за очекивати је и да неко неочекивано може да улети, али и да испадне са списка

Link to comment
Share on other sites

Na nedavno zavrsenoj juniorskoj balkanijadi dosta dobrih rezultata od kojih bih spomenuo Angelinu Topic sa izjednacinim juniorskin DR 188, Teodora Boberic sa takodje DR 13.14, Vilagos preko 57 i zlato! Nije lose samo da se nastavi ovako!

Inace ide ekipno EP i borba valjda za drugu ligu, to nije toliko bitbo koliko to da je ovo idealna prilika, Asmiru, Milici, Lazaru i Mariji da naprave dobar rezultat jer dobijajju ja mislim i dodatnih 100 bodova za prvo mesto

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Na nedavno zavrsenoj juniorskoj balkanijadi dosta dobrih rezultata od kojih bih spomenuo Angelinu Topic sa izjednacinim juniorskin DR 188, Teodora Boberic sa takodje DR 13.14, Vilagos preko 57 i zlato! Nije lose samo da se nastavi ovako!

Inace ide ekipno EP i borba valjda za drugu ligu, to nije toliko bitbo koliko to da je ovo idealna prilika, Asmiru, Milici, Lazaru i Mariji da naprave dobar rezultat jer dobijajju ja mislim i dodatnih 100 bodova za prvo mesto

jel ide Bibic? Njemu je bitno isto

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...