website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

5 minutes ago, NikolaB said:

Жабићка би могла и до директне квоте ако се којим чудом пласира у финале

Ona ide protiv Ortiz u 1/4 finalu. A prije toga Ceric i Maratova, uz Grabovski.

Mislim da nema kvalitet za prolazak dalje od Maratove, Cericka ju je par puta lagano pobjedjivala. 

Lijepo bi bilo da prodje daleko.

Moze se ovdje napraviti dobar tim i za Pariz. Vecina njih ce biti u punoj snazi i tada.

Ako uzmemo da je i Buncic blizu, da je Zabicka mogla da upadne direktno, mislim da bi mogli da imamo 7-8 dzudista u Parizu.

 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, ChandlerMne said:

Ona ide protiv Ortiz u 1/4 finalu. A prije toga Ceric i Maratova, uz Grabovski.

Mislim da nema kvalitet za prolazak dalje od Maratove, Cericka ju je par puta lagano pobjedjivala. 

Lijepo bi bilo da prodje daleko.

Moze se ovdje napraviti dobar tim i za Pariz. Vecina njih ce biti u punoj snazi i tada.

Ako uzmemo da je i Buncic blizu, da je Zabicka mogla da upadne direktno, mislim da bi mogli da imamo 7-8 dzudista u Parizu.

 

Cericka je bas bila losa na par poslednjih turnira!! Mislim da ce se Kukolj a najverovatnije i Zabicka oprostiti od judoa, mada Zabicka je 94.!

Inace steta sto nismo uspeli da pridobijemo Aleksandru Samardzic da nastupa za nas, vidim da je nigde nema vise, steta za onakav talenat

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Cericka je bas bila losa na par poslednjih turnira!! Mislim da ce se Kukolj a najverovatnije i Zabicka oprostiti od judoa, mada Zabicka je 94.!

Inace steta sto nismo uspeli da pridobijemo Aleksandru Samardzic da nastupa za nas, vidim da je nigde nema vise, steta za onakav talenat

zasto to mislis? do Pariza ima samo 3 godine

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Cericka je bas bila losa na par poslednjih turnira!! Mislim da ce se Kukolj a najverovatnije i Zabicka oprostiti od judoa, mada Zabicka je 94.!

Inace steta sto nismo uspeli da pridobijemo Aleksandru Samardzic da nastupa za nas, vidim da je nigde nema vise, steta za onakav talenat

Kukolj je 1991 koliko znam. U Parizu bi imao 33. Nisu to neke godine, naprotiv.

Mada ako je izjavio...

Da, Samardzicka je bas izgubljeni talenat.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ChandlerMne said:

Kukolj, Majdov, Buncic, Milic,  Milica, Anja, Marica, Nadezda, Milica Zabic, Andrea. Mocan tim za Pariz

Kakav Milic ne preteruj:d Mi imamo 2 dobra juniora Aleksandra Rajicica u kategoriji do 73 i Miljan Radulj u kategoriji do 81, te kategorije nam svakako skripe!!

Samo ne znam kako mi ne mozemo da dobijemo organizaciju nekog bar Grand Prix, to bi dovelo sigurno jos do popularizacije judoa kod nas

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Kakav Milic ne preteruj:d Mi imamo 2 dobra juniora Aleksandra Rajicica u kategoriji do 73 i Miljan Radulj u kategoriji do 81, te kategorije nam svakako skripe!!

Samo ne znam kako mi ne mozemo da dobijemo organizaciju nekog bar Grand Prix, to bi dovelo sigurno jos do popularizacije judoa kod nas

Serbian judoka Nemanja Milic clinched a bronze medal at the Junior European Cup in Paks in 2019. He captured a silver medal at the Junior European Cup in Cluj Napoca in 2019. She took silver at the European Cup in Dubrovnik in 2020.

Slazem se i za ovu 2icu.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...