website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, DaniSRB said:

iz koje kategorije je ta?

Iz Anjine, Cabana Peres ili kako vec!

Inace bokserski savez je ulozio zalbu da su pokradeni, ja sa gledao Ninin mec sa Poljakinjom, gde je u prvoj rundi bila dominantnija imala cistije udarce i Poljakinja dobije tu rundu 4:1, mislim da nista ne mogu da urade sada ali mislim da je Nina u prvoj i drugoj rundi bila bolja

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Iz Anjine, Cabana Peres ili kako vec!

Inace bokserski savez je ulozio zalbu da su pokradeni, ja sa gledao Ninin mec sa Poljakinjom, gde je u prvoj rundi bila dominantnija imala cistije udarce i Poljakinja dobije tu rundu 4:1, mislim da nista ne mogu da urade sada ali mislim da je Nina u prvoj i drugoj rundi bila bolja

pa ako iz ove kategorije upadne spankinja ispada im ona iz +78 tako da nema mnogo promena u 10 nekvalifikovanih, ali anji treba medalja i dalje jer 10. mesto za sad ima oko 1600 bodova

 

 

Nina bi trebala svakako kvotu preko renkinga da dobije

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DaniSRB said:

pa ako iz ove kategorije upadne spankinja ispada im ona iz +78 tako da nema mnogo promena u 10 nekvalifikovanih, ali anji treba medalja i dalje jer 10. mesto za sad ima oko 1600 bodova

 

 

Nina bi trebala svakako kvotu preko renkinga da dobije

Vidim da je u Nininoj kategoriji ostalo da se realociraju 3 kvote i jos jedna tripartitna. Vjerovatno mislis na tu realokaciju?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DaniSRB said:

pa ako iz ove kategorije upadne spankinja ispada im ona iz +78 tako da nema mnogo promena u 10 nekvalifikovanih, ali anji treba medalja i dalje jer 10. mesto za sad ima oko 1600 bodova

 

 

Nina bi trebala svakako kvotu preko renkinga da dobije

Jel si sigurna za Ninu

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Inace Izabela Lupulesku je prva ispod crte za kvotu:( 

Велике су шансе да неко одустане због овога или онога разлога. Поготово сада са короном

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...