website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

20 minutes ago, ChandlerMne said:

Ranije je cesto dolazila do samog kraja.

Inace je Cunoda daleko ispod nje po plasmanu na ranglisti. 41. sa 1400 poena.

Nisam siguran da je ovdje Japanka bila favorit. To sto se mi plasimo Japanaca to je drugo. 

Ali nije uopste problem u Japanki nego u Milici. Van forme je i ne moze se nista ni ocekivati od nje.

 

Japanka je u PF bukvalno je razbila sve! Ne kazem da nije van forme Milica ali Japanka je Japanka pa makar i bila 200. na rang listi

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Japanka je u PF bukvalno je razbila sve! Ne kazem da nije van forme Milica ali Japanka je Japanka pa makar i bila 200. na rang listi

Ne kazem ja da nije tako. Ipak je ovo njihov sport. Oni imaju toliko kvaliteta da bi i njihova 10.plasirana na nacionalnom sampionatu mogla do medalje na OI.

Ali ne prihvatam da ovi Kosovari mogu da budu u ravni sa njima ili bolji a mi ne. 

Gledam ovu Krasnici. Ona lagano dobija i Funaki i Bilodid.

Ali dobro...drugacije vjerovatno ne moze.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ChandlerMne said:

Ne kazem ja da nije tako. Ipak je ovo njihov sport. Oni imaju toliko kvaliteta da bi i njihova 10.plasirana na nacionalnom sampionatu mogla do medalje na OI.

Ali ne prihvatam da ovi Kosovari mogu da budu u ravni sa njima ili bolji a mi ne. 

Gledam ovu Krasnici. Ona lagano dobija i Funaki i Bilodid.

Ali dobro...drugacije vjerovatno ne moze.

 

Krasnici je lagano izgubila od iste Japanke:d o tome ti pricam, Japanci mislim da pucaju na sve zlatne medalje u Tokiju!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...