website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Српски рукомет, шта рећи а не заплакати.

 

Одлично смо ушли у квалификације за Токио у већини спортова, а како је кренуло катастрофално ћемо их завршити

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikolaB said:

Шта је нама остало још од тих квалификација и генерално какве су нам шансе у њима? 

Muska kosarka. Sanse 50:50. 

Rvanje - svjetski turnir. Sanse male, jedino Nemes ako bude imao srece sa zrijebom. Ne znam za ovog Cabolova kakve su sanse i da li ce ga i biti na turniru.

Boks - imacemo jos jedan turnir. Sanse 0.

Tekvondo - jos jedan turnir, 2 muskarca, sanse minimalne.

Dzudo - 2 kvote realne, ima jos turnira ali vrlo tesko vise od 1 dodatne kvote. 

Veslanje - jos 2 regate. Racunajuci nas kvalitet - 0 kvota.

Kajak - jos 2 takmicenja. Ocekujem da makar Zoric i Tomicevic dodju do kvote. 

Streljastvo - osim plasmana na listi, bice jos jedno takmicenje. Mislim da smo u trostavu blizu norme po plasmanu a u kvalifikacijama je moguce sve. Mada kako nam ide, ocekujem 0 kvota.

Stoni tenis - jos jedno takmicenje za djevojke. Sve zavisi od zrijeba ali bice tesko doci do norme.

Tenis - ocekujem 4 kvote.

Dizanje tegova - ide sve preko plasmana tako da nemamo sanse.

Mozda neka norma u atletici preko plasmana jer mislim da preko rezultata ni u atletici ni u plivanju nemamo neke sanse.

Ako kosarkasi odrade posao ocekujem jos oko 20-22 norme, tj ukupno oko 85-87. Uzasno lose kvalifikacije ali bolje nismo zasluzili.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, NikolaB said:

Ово је баш скромно и корак у назад у односу на Рио. Посебно разочарење су пливање и атлетика. 

Pa nema vise hodaca i maratonaca da im nabijaju brojke, a ASS je po meni najgori savez i najveci uvlakaci, FSS i RSS su male mace za njih

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...