website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Na kraju od rukometašica i košarkaša zavisi dal će ovo biti ok kvalifikacije ili ispod nekog standarda. Dok za košarkaše očekujem, rukometašice bi me prijatno iznenadile. Ako se one ne kvalifikuju, imaćemo manje sportista nego u Riu?

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, nenad said:

Na kraju od rukometašica i košarkaša zavisi dal će ovo biti ok kvalifikacije ili ispod nekog standarda. Dok za košarkaše očekujem, rukometašice bi me prijatno iznenadile. Ako se one ne kvalifikuju, imaćemo manje sportista nego u Riu?

Hocemo. Sad ih imamo 65, uz kosarkase 77. Nesto ne ocekujem da imamo preko 100 takmicara. Imamo sanse u vise sportova ali su to sve sitne cifre. Nemes u rvanju, mozda i ovaj Cabolov u slobodnom stilu, par kajakasa, teniseri i to samo muskarci, sve ostalo su manje realne sanse. Ocekujem 85-90 takmicara ako rukometasice podbace.

Link to comment
Share on other sites

U jednom momentu je delovalo da ćemo imati dosta predstavnika u sportovima u kojima nikad nismo imali, ovi novi sportovi karate, basket, penjanje, pa i bič volej je delovao izgledno, možda sam nešto i zaboravio. Baš mi je žao zbog Staše, ona da je bila zdrava sigurno bi učestvovala. 

 

A i odbojkaši strašno.. 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, nenad said:

U jednom momentu je delovalo da ćemo imati dosta predstavnika u sportovima u kojima nikad nismo imali, ovi novi sportovi karate, basket, penjanje, pa i bič volej je delovao izgledno, možda sam nešto i zaboravio. Baš mi je žao zbog Staše, ona da je bila zdrava sigurno bi učestvovala. 

 

A i odbojkaši strašno.. 

Da, odbojka je zvanicno mrtva.

Mogli smo mnogo bolje u svim sportovima. Mi evo imamo samo 2 norme u atletici. Sto je tragicno.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ChandlerMne said:

Da, odbojka je zvanicno mrtva.

Mogli smo mnogo bolje u svim sportovima. Mi evo imamo samo 2 norme u atletici. Sto je tragicno.

 

Ivanine povrede, odlazak Saboa u Mađarsku, košarkaši umesto da se kvalifikuju na SP mora da igraju kvalif turnir u ko zna kom sastavu, vaterpolisti u slobodnom padu, veslanje nula, bor sportovi tu negde, kajak slabiji. Sve u svemu prosek u najboljem slučaju. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...