website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Ma kad neko ne moze da nastupa za Srbiju, nek nastupa za BIH. Ja ne znam jos nijednog pravoslavca da je dobar bas, a da je nastupao za BiH osim fudbalera Zvjezdana Misimovica, doduse debitovao za SRJ ali ga nasi oterali.

 

Mislim bolje uslove ima u Srbiji i kratkorocno i dugorocno sa nacionalnim priznanjima posle 40. To nema niti jedna drzava u regionu.

Link to comment
Share on other sites

Pa moze ako hoce, mislim da nije nastupala za BiH na nekom medjunarodnom takmicenju pa da ima prepreku sa te strane

 

A da li je iko uopste pitao?

 

Mada mi je iskreno malo to glupo sad, da je savez hteo mogao je ranije da je skautira, a ne sad kad se raduju ljudi u BiH koji detaljno prste sport kao mi

 

Mada taj nas savez je jedan od najgorih...?

Link to comment
Share on other sites

Ланин отац је изјавио раније да их још увек нико из ПСС није контактирао. Њени су из Мостара, а она тренира у бањалучком Олимпу

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Aleksandar Marjanovic said:

Ma kad neko ne moze da nastupa za Srbiju, nek nastupa za BIH. Ja ne znam jos nijednog pravoslavca da je dobar bas, a da je nastupao za BiH osim fudbalera Zvjezdana Misimovica, doduse debitovao za SRJ ali ga nasi oterali.

 

Mislim bolje uslove ima u Srbiji i kratkorocno i dugorocno sa nacionalnim priznanjima posle 40. To nema niti jedna drzava u regionu.

Varda, Ognjen Vranes, skoro svi biatlonci, kros kantri. Ima ih.

Al u pravu si za sve. Srbija im nudi mnogo ali eto... Nemam nista protiv nastupa Srba za BIH ali oni daju legalitet jednoj Turkovic ( ministarka u BIH koja bi Srbe zapalila da moze) tako da... al ajde da ne politizujem

 

Link to comment
Share on other sites

Ево га још један руски рвач под нашом заставом. https://www.iat.uni-leipzig.de/datenbanken/dbwrestling/daten.php?spid=8D1E74B679C345E2B5B08857723DC54C

 

Није да нешто пратим рвање али рекоше да би овај могао бити озбиљан кандидат за злато у Токију. Има право да се такмичи у светским квалификацијама

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, NikolaB said:

Ево га још један руски рвач под нашом заставом. https://www.iat.uni-leipzig.de/datenbanken/dbwrestling/daten.php?spid=8D1E74B679C345E2B5B08857723DC54C

 

Није да нешто пратим рвање али рекоше да би овај могао бити озбиљан кандидат за злато у Токију. Има право да се такмичи у светским квалификацијама

On je u Zaurovoj kategoriji, sto ce reci da je Zaurova prica zavrsena.

Ketaga pratim par godina, sasvim solidan borac, a u periodu 2014-17 cak odlican. Mnogo je bolji od Zaura. Zadnjih 2-3 godine nije imao neke spektakularne rezultate ali vidim da je na Jarigin turniru bio dobar. 

Vidjecemo, sanse su tu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...