website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

22 minutes ago, ChandlerMne said:

Objavljene su liste za rvacki kvalifikacioni turnir. 

Tu su i Viktor i Zurabi, mislim da jedino oni i imaju neke sanse. Zanimljivo je da nema Frisa. A nema ni Zaura.

 

Fris se oprostio od rvanja, mogao je da pokusa za OI steta! 

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Fris se oprostio od rvanja, mogao je da pokusa za OI steta! 

 

To mi je promaklo. Znao sam za Davora ali ne i za njega. Mogao je da saceka jos par mjeseci ali sa 37 godina nije lako biti u formi a ne znas sta ce biti sa koronom.

Cudno je da i dalje forsiraju Zivanovica. Potpuno bespotrebno izlaganje riziku pri cemu su sanse za kvotu nikakve 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ChandlerMne said:

To mi je promaklo. Znao sam za Davora ali ne i za njega. Mogao je da saceka jos par mjeseci ali sa 37 godina nije lako biti u formi a ne znas sta ce biti sa koronom.

Cudno je da i dalje forsiraju Zivanovica. Potpuno bespotrebno izlaganje riziku pri cemu su sanse za kvotu nikakve 

Pa dobro moraju nekog da posalju! Realno Viktor i Zurabi imaju sansu ako ne nalete na Ruse pre finala:d Zrebanje u rvanju je najgore

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Aleksandar Marjanovic said:

Velibor Pudar, pravoslavac iz Hercegovine, Srbin.Njen otac. Nekadasnji golman Veleza. Mislim da uz malo urgiranja moze plivati za nas. Skoro sigurno imaju nase drzavljanstvo. Pa svi Srbi iz BiH imaju nase drzavljanstvo

Imas ih dosta pravoslavaca ali ili nisu htjeli ili mogli da nastupe. Recimo atleticar Djuro Kodzo, plivac iz Ria - Mihailo, sad ne znam kako mu je prezime. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...