website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

On 18/02/2021 at 01:20, DaniSRB said:

Ovi savezi borilackih sportista su bas preterali sa strancima i instant uspesima

 

Aj u redu za Iranca u tekvondou koji je dosao da zivi ovde, ali ovi ostali su svi neka xy opcija u svojoj zemlji, a u Srbiji ce da borave samo dok su pripreme i tako lako dobijaju drzavljanstvo

Vrlo verovatno još jedna šema za izvlačenje para. Naturalizuješ nekoga čisto da imaš nekog kao u olimpijskom programu, uzmeš neke pare za njega, to se izdeli, svi srećni. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, ChandlerMne said:

Veslacki savez u Tokio salje Vasica i Mackovica. 

U kvalifikacije idu samo skifovi. Nije mi jasno sto i njih salju kad nemaju ni promil sanse. Cak ni dubl skul nisu mogli oformiti. 

Pa na evropskim kvalifikacijama dele se kvote u skifovima i lakom dubl skulu.......a na svetskim kvalifikacijama za sve discipline. Sad prvo idu evropske.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, DaniSRB said:

Pa na evropskim kvalifikacijama dele se kvote u skifovima i lakom dubl skulu.......a na svetskim kvalifikacijama za sve discipline. Sad prvo idu evropske.

B92 je to drugacije formulisao. Hvala na korekciji.

Mada svakako ce se svesti na isto. Mozda jos dubl skul i to je to. I nije mi jasno da nam je Filipovic najbolji u skifu a domet mu je C finale. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ChandlerMne said:

B92 je to drugacije formulisao. Hvala na korekciji.

Mada svakako ce se svesti na isto. Mozda jos dubl skul i to je to. I nije mi jasno da nam je Filipovic najbolji u skifu a domet mu je C finale. 

Mozda je napredovao :D

 

Napravice od ovih ostalih jos jedan camac, a koliko smo dobri toliko cemo camaca imati.....ovom sportu treba  rekonstrukcija jos odavno tako da nema za cim da se zali

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DaniSRB said:

Mozda je napredovao :D

 

Napravice od ovih ostalih jos jedan camac, a koliko smo dobri toliko cemo camaca imati.....ovom sportu treba  rekonstrukcija jos odavno tako da nema za cim da se zali

Koliko vidim po Stojicu, nisu zadovoljni cak ni ovim dvojcem za Tokio. Kakvo li mu je tek misljenje o skifu... :d

Mislis da ce biti cetverac?

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

Ili dubl skul ili cetverac......ne znam da li jos veslaca imamo :lol:

:)

Ziva istina. Ne ocekujem bas nista od njih, ali bukvalno. Ranije sam se nadao da ce ih biti sto vise ali evo su godinama na istom nivou, bez imalo progresije. Sad sam vise stava da ih ni ne treba slati ako nemaju makar 50% sansi za kvotu. Tako treba da se radi sa svim sportovima.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...